bahis siteleri

Ahmet Hakan Safiye İnci'ye Sahip Çıktı ; '' Çocuk şaka Yapmış Diyeceksin ''

Ahmet Hakan Safiye İnci'ye Sahip Çıktı ; '' Çocuk şaka Yapmış Diyeceksin ''

Ahmet Hakan Safiye İnci'ye Sahip Çıktı ; '' Çocuk şaka Yapmış Diyeceksin ''
Ahmet Hakan Safiye İnci'ye Sahip Çıktı ; '' Çocuk şaka Yapmış Diyeceksin '' admin

Ahmet Hakan'dan ses getirecek Safiye İnci yazısı: Çocuk şaka yapmış diyeceksin

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Anıtkabir'de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret eden Safiye İnci ile açtıkları pankart sebebiyle tutuklanan ODTÜ'lü öğrencilerin durumlarını karşılaştırdığı yazısında, “ODTÜ söz konusu olunca çocuklar şaka yapmış diyorsan, Safiye söz konusu olduğunda çocuk şaka yapmış diyeceksin” dedi.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Anıtkabir önünde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci ile taşıdıkları pankart nedeniyle tutuklanan ODTÜ öğrencilerinin durumunu kıyasladı.

Hakan, bugünkü köşesinde, “ODTÜ’lülerin tutuklanmasına itiraz ediyorsan, Safiye’nin tutuklanmasına da itiraz edeceksin, ODTÜ’lülerin tutuklanmasına ses etmiyorsan Safiye’nin tutuklanmasına da ses etmeyeceksin. ODTÜ söz konusu olduğunda “Ne var bunda? Çocuklar şaka yapmış” diyorsan… Safiye söz konusu olduğunda da “Ne var bunda? Çocuk şaka yapmış” diyeceksin” ifadelerini kullandı.

Ahmet Hakan, “Tutarlı olacaksın ki hep genç kalacaksın... Tutarlı olacaksın ki hep haklı olacaksın... Tutarlı olacaksın ki, “Hakkaniyete bak be” dedirteceksin. Tutarlı olacaksın ki, canımı yiyeceksin...” diye yazdı.

ahmet hakan safiye safiye inci atatürke hakaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mustafa doğan     2018-08-02 ahmet hakan senınde soyunu arasdırmak gerekır
Zülbiye deniz     2018-07-23 Ahmet Hakan nede Atatürk heykellinin yerlerde surundügunu gormuyorsun. Veya neden iktidarca Ataturk adi verilen yerlerin yerle bir edildiğinin farkinda degilsin. Ataturk Türkiyenin kurucusu ölmüş bir devlet adam. Onun onurunu Cumhuriyet savcıları korumak mecburiyetindedir. Bir genç kıza bu iğrenç küfürü yskistirmaniza da şaşıyorum Sayın Erdoğana gelince merak etmeyin bütün Cumhuriyet savcıları Erdoğanın haklarını koruyup kollamasa yarış yapıyorlar Üstelik o henüz hayatta veTurkiyenin sahibi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!