bahis siteleri

Akciğer nakli için 2 yıl bekledi, öğretmenlik hayallerini gerçekleştiremeden hayata veda etti

Trabzon'da 24 yaşında iki akciğerini kaybeden elif baltacıoğlu iki yıl aradan sonra kendisine bulunan akciğer nakledildikten 3 gün sonra 26 yaşında hayatını.

Akciğer nakli için 2 yıl bekledi, öğretmenlik hayallerini gerçekleştiremeden hayata veda etti
Akciğer nakli için 2 yıl bekledi, öğretmenlik hayallerini gerçekleştiremeden hayata veda etti admin

Ayhan Baltacı'nın kızı Elif Baltacıoğlu iki sene evvel Karadeniz Teknik üniversitesi Bilgisayar hocalığını tamamladıktan sonra KPSS imtihanlarına girerek en büyük hayali olan hocalık soymasını beklerken ani olarak rahatsızlanarak getirildiği sağlık kurumunda iki akciğerini kaybettiği tespit edildi. Ankara'da kiralanan bir konutta takribî iki sene süresince akciğer nakli için gizeme bekleyen Elif uzun vakit aygıtlara bağlı olarak yaşadı. Nihayet trafik kazasında yaşamını kaybeden bir gencin akciğeri Ankara'da özel bir sağlık kurumunda kendisine operasyonla nakledildi. Nakil sonrası Elif Baltacıoğlu 3 gün yoğun bakıma alınırken, yapılan tüm müdahalelere yanıt vermeyince 26 yaşındaki tüm hayallerini geride vazgeçerek yaşama veda etti. Elif'in genç yaşta yaşamını kaybetmesi başta ailesi olmak üzere tüm beğenenlerini yasa boğdu. 

Cenazesi bugün Çaykara ilçesinin Yeşilalan semtine getirilerek gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.  

Kemal Çuman

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!