bahis siteleri

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında cuma akşamları izleyici ile buluşan Arka Sokaklar'ın bu haftaki bölümü yine heyecan dolu anlar yaşattı. Dizinin 29 Mart'ta yayınlanan 511. bölümünde kip Asaf'ın eline düşen Engin Müdür ve Ali'yi kurtarmaya çalıştı. Peki Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte merak edilenler...

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? admin

Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Alp Korkmaz gibi adların paylaştığı Kanal D'nin fenomen dizisi 29 Mart'ta konutlarınıza misafir oldu. Son kısımda coşku devam ederken izleyiciler de Arka Caddeler yeni kısım fragmanını denetlemeye başladı. Peki Arka Caddeler'da bu hafta neler oldu? 512. kısım fragmanı yayınlandı mı? İşte o bilgiler...

Dizinin yeni kısım fragmanı yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimize en kısa zamanda ilave edilecektir. 

YENİ KISIMDA YAŞANANLAR

Mesut, bir cinayete karışan Asaf'ın sarihini tutabilmek için asap hastalıkları ünitesine yatırılır. Asaf'la yakınlık kuran Mesut, riskli birisi olduğunu görür ve takıma bildirir. Asaf, takımın kendisinin palavrasını ortaya çıkardığını görünce sert bir atak yapar. Engin Müdür ve Ali'yi tutmayı muvaffak olur. Takım, Asaf'ın elinde olan dostlarını görünce şok olur.

ARKA CADDELER SON KISIMDA NELER OLMUŞTU?

class='cf'>

Polislerimiz tır parkında, uyuşturucu çiğ madde değiş tokuşu yapılacağını bilir. İki kamyon sürücüyü öldürülmüştür. Üçüncü bir şahıs daha vardır vurulan. Bahar onu tanır. Fikret’tir adı. Bahar geçmişte uyuşturucu çetesini çökertmek için onların arasına, Dilek adıyla katılmıştır. Polis memuru Faruk bu işlemde Tarık tarafından öldürülmüştür. Tarık, Bahar’a saplantılıdır ve Bahar’la ilişkisi olduğundan şüphelendiği için Tarık’ı öldürmüştür. Bahar cinayeti işleyenleri bulmak için saklı vazifeye talip.

Teknede bir bayan cesedi bulunur. Genç bayan kerelerce bıçaklanmıştır. Tekne sahibi Asaf, kuşkulu konumundadır. Avukatı Müge aynı zamanda sevgilisidir. Engin bayanı tanıyordur. Dişli bir avukattır ve Asaf’ı aklamak için her şeyi yapmaya hazırdır. Engin, Müge’ye ne olursa olsun Asaf’ı emniyette görmek istediğini söyler; ancak Müge onları beklenmedik bir yere götürür.

 

arka sokaklar dizi arka sokaklar 511. bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!