bahis siteleri

Atatürk Havalimanı’nda seçim yoğunluğu

Türkiye'de yarın yapılacak yerel seçimler öncesi seçmen kütükleri memleketinde olan vatandaşlar, atatürk havamlimanı'nında yoğunluğa sebep oldu.

Atatürk Havalimanı’nda seçim yoğunluğu
Atatürk Havalimanı’nda seçim yoğunluğu admin

Türkiye genelinde yarın yapılacak olan mahallî tercihler evveli yurttaşlar Atatürk Havalimanı'na akın etti. Tercih için değişik kentlere gitmek emeliyle havalimanına gelen yolcular, İç Hatlar Terminali'nde yoğunluk oluşturdu. Özellikle sabah ve öğle saatlerinde güvenlik noktaları ile kontuarlarda yaşanan yoğunluk dikkat çekti.

Rey kullanmak için Almanya'dan gelerek Konya'ya giden Selim Uludokumacı, seçmen kaydının Konya'da olduğunu söyleyerek, "Hem vatana hem halka hizmet edecek biçimde temennilerimiz var. Hayırlısı ne ise o olsun" ifadelerini kullandı.

"Netlikle herkes oyunu kullansın"

İstanbul'da çalışan ve seçmen kaydı Hatay'da bulunan Mehmet Keleş ise "Hatay'a bir günlüğüne rey kullanmak için gidiyorum. Herkesi sandığa davet ediyorum. Netlikle herkes oyunu kullansın. Allah Türkiye Cumhuriyeti hakkında hayırlısı ne ise onu versin. Türkiye ayrılmaz, bunu herkes iyi öğrensin. Tercihler suratından kimse de kimse ile asabi olmasın. Neticede hepimiz aynı sancağın altında yaşıyoruz" dedi.  

Tuncer Cengiz

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri 2019 seçim 31 mart seçim Atatürk Havalimanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!