bahis siteleri

Atatürk Havalimanında 25 Metreden Düşen Alman Yolcu, Hayatını Kaybetti

Atatürk Havalimanında Alman yolcu Horst Bichler, Dış Hatlar Terminali gidiş katında, araç yolunun bulunduğu alanda 25 metrelik korkulukların üzerinden kendini boşluğa bıraktı. Hayatını kaybeden Bichler'in intihar ettiği ihtimali üzerinde duruluyor.

Atatürk Havalimanında 25 Metreden Düşen Alman Yolcu, Hayatını Kaybetti
Atatürk Havalimanında 25 Metreden Düşen Alman Yolcu, Hayatını Kaybetti admin

Atatürk Havalimanında Alman yolcu Horst Bichler 61, 25 metre yüksekten düşerek yaşamını kaybetti. Bichler'in intihar ettiği olasılığı üzerinde duruluyor.

RAHATSIZLIĞI SONRASI HASTANEYE KALDIRILDI

Edinilen bilgiere göre, 19 Mart'ta Tayland'ın tatil adası Phuket'ten aktarmalı olarak İstanbul'a gelip Almanya'nın Hannover kentine gidecek olan Bichler, o gün uçağa binmedi. Dış Hatlar Terminali transit alanda dün rahatsızlanan Bichler, yer hizmeti vazifelileri tarafından hakimiyet emelli olarak Bakırköy Dr. Sadi Davetli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Bir gün sağlık kurumunda himaye alında yakalandığı bilinen Bichler, bugün sabah saatlerinde sağlık kurumundan taburcu edildi. Alman yolcu daha sonra tekerrür havalimanına geldi.

İNTİHAR ETTİĞİ OLASILIĞI ÜZERİNDE DURULUYOR

Saat 17.30 sıralarında Dış Hatlar Terminali gidiş katında, taşıt yolunun bulunduğu alanda fobiliklere çıkan Bichler, 25 metre yükseklikten boşluğa düştü. Hadise yerine ilk gelen polis memuru tarafından ilk takviye uygulaması yapılan Bichler'e daha sonra sıhhat takımları da müdahale etti. Ambulansa alınarak Bakırköy Dr. Sadi Davetli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Alman yolcu, tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı. Polis, hadiseyle alakalı araştırma başlatırken, Bichler'in intihar ettiği olasılığı üzerinde duruyor.

Kaynak: DHA
İstanbul Atatürk Havalimanı Mustafa Kemal Atatürk Gazi Mustafa Kemal Mustafa Kemal Paşa Atatürk Havalimanı Atatürk Havaalanı Sadi Konuk Istanbul İstanbul Hannover Bakırköy Atatürk Almanya Tayland Phuket Sabah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!