bahis siteleri

Beren Saat ve Serpil Doğulu ile markette kavga etti!

Takvim Gazetesi'nin haberine göre önceki gün öğle saatlerinde Kuruçeşme'deki Macro Center isimli markete gidenler, büyük bir şok yaşadı... Bir süredir Kenan Doğulu ile evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulan Beren Saat,

Beren Saat ve Serpil Doğulu ile markette kavga etti!
Beren Saat ve Serpil Doğulu ile markette kavga etti! admin
Takvim Gazetesi'nin haberine göre evvelki gün öğle saatlerinde Kuruçeşme'deki Macro Center adlı markete gidenler, büyük bir şok yaşadı... Bir müddettir Kenan Doğulu ile konutluluğunun üzerinde kara bulutlar gezdiği konuşulan Beren Saat, tek başına markette alışverişe koyuldu.

Şöhretli oyuncu, reyonları dolaşırken popçu eşinin annesi Serpil Doğulu ile denk geldi. Rivayete göre; alıcılar, gelin ile kayınvalidenin sıcak bir sohbete koyulmasını beklerken bütün tersi bir manzarayla karşılaştı.

İddialara göre Beran Saat ile Serpil Doğulu, münakaşaya başladı. Birbirlerine seslerini yükselten gelin ile kayınvalide, öbür alıcıların kendilerine baktığını fark edince münakaşayı noktaladı.

BUZLAR ERİMEK ÖĞRENMİYOR

İddiaya göre ikili arasındaki tartışmanın sebebi ise Beren Saat'in Instagram'da yaptığı manidar paylaşımları ve düğün resimlerini silmesiydi.

Bu arada Kenan Doğulu ile 5 sene evvel evlenen şöhretli oyuncunun, sosyal medyadan yaptığı politik paylaşımlar sebebiyle geçtiğimiz senelerde de kaynanasından ihtar aldığı iddia edilmişti. Beren Saat ile Serpil Hanım'ın arasında değişik sebeplerden dolayı bir hayli kere de kriz yaşandığı haberleri, gündeme gelmişti.

İki oğlunun yanı gizeme Canan isminde de bir kızı olan Serpil Doğulu, Beren Saat'in aksine büyük oğlu Ozan'ın daha önceki eşi Ece Yosmaoğlu ile çok iyi uyuşuyor.
kavga beren saat market Kenan Doğulu Serpil Doğulu son haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!