bahis siteleri

Bir Coachella hadisesi

Dünyanın en popüler festivali Coachella sona ererken, en renkli görüntüler nelerdi? Moda Konseyi araştırdı: Bu festival neden bu kadar popüler?

Bir Coachella hadisesi
Bir Coachella hadisesi admin

- Aslı Barış: Hayırlısı olsun... Bir Coachella’nın daha sonuna geldik... Tamam, line-up’ları her zaman çok başarılı, haliyle ilgi görmesi normal. Ama stil kodu jean şort-kovboy botu-bol sim ekseninde gezen bir festival neden popüler kültür ve moda dünyası için bu denli popüler?

Bir Coachella hadisesi

Ceylan Atınç - Aslı Barış - Başak Dizer Tatlıtuğ (Fotoğraf: Muhsin AKGÜN)

- Ceylan Atınç: Aslında moda dünyası için çok popüler değil, biraz biz onu öyle göstermeyi seviyoruz. Aslına bakarsan moda ile ilgili çok da fazla kişi yok; Hadid kardeşler, Victoria’s Secret modelleri ve birkaç influencer...

- Aslı Barış: Daha ne olsun? Kendall ve Kylie Jenner’dan tüm meleklere, Katy Perry’den Cardi B’ye herkes oradaydı... Beyonce bile yeni albümünü geçen seneki performansı üzerine kurmuş. Moda dili olarak da dediğim gibi kendine has bir tarzı var işte. Beğen beğenme...

class='cf'>

- Aslı Barış: Kate Moss Vogue’a yeniden kapak oldu. sosyal medya ikiye bölündü. Bir kısım “O eski halinden eser yok şimdi” tarafında, karşıt görüş de yaş almasının normal olduğu görüşünde... Siz ne düşünüyorsunuz?

- Başak Dizer Tatlıtuğ: İnsanların “eski halinden eser yok yargıları” gereksiz. Yaş almamak nasıl olacak, top model olması onun böyle bir hakkı olmaması mı demek? Gayet hoş, cool ve hep kendine güvenli. Duruş, hava, aura olarak çekiciliği daha önemli.

- Ceylan Atınç: 45 yaşında ve bence hızlı bir gençliğin ardından gözümüze yaşlanmış görünmesi son derece normal. Bir kere belli ki ince bir cilt tipi var, buna yoğun gece hayatı eklerseniz beklenen sonuç bu olur tabii ki. Mert Alaş’ın son çekimlerinde gayet iyiydi ama tabii photoshop uygulaması ne kadar etkili, biliyoruz.

Bir Coachella hadisesi

- Aslı Barış: Ben kendisiyle üç kez yüz yüze röportaj yaptım. Dışarıdan nasıl görünüyor, makyajı akmış mı, saçı bozulmuş mu umurunda değil. Aynı şeyi kırışıklıkları için de geçerli. Umursamıyor ve bence bu onu aşırı “cool” yapıyor. Bir yerde okuduğuma göre artık kendisine daha iyi bakıyormuş. Ama bu “daha iyi görüneyim” diye değil “daha iyi hissedeyim” diyedir bence.

Neyse, en iyi yaş alanlardan da bahsedelim...

- Başak Dizer Tatlıtuğ: Jennifer Lopez, Charlize Theron, Monica Bellucci, Naomi Campbell ve Eva Herzigova...

- Ceylan Atınç: Cindy Crawford, Elle Macpherson, Naomi Campbell, Cate Blanchett... Türkiye’den ise Defne Samyeli.

 

 

 

 

 

Jennifer Lopez Jennifer Lopez konseri Charlize Theron Monica Bellucci Monica Bellucci kaç yaşında
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!