bahis siteleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan anket açıklaması!

Cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan anket çalışmalarıyla ilgili olarak, 'anket çalışmalarını yaptırmıyoruz dersek doğru olmaz, ancak vatandaşın nabzını.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan anket açıklaması!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan anket açıklaması! admin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TGRT Haber televizyonunda İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar'ın suallerini yanıtladı. Mabeyn Köşkü'nde asıllaşan canlı yayında gündeme dair söylemelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, anket çalışmalarıyla ile alakalı ehemmiyetli söylemelerde bulundu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ANKET SÖYLEMESİ

”On binler geliyorsa alana bir nedeni var”

Anket çalışmaları yaptırdıklarını, fakat en tanımlayıcı anketin alanlar olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Anket çalışmalarını yaptırmıyoruz dersek doğru olmaz. Ancak ben yurttaşımızın nabzını anketlerden çok daha alanlarda yakalıyorum. Ulusumun sofralarına oturuyorum, onlarla birlikte karşılıklı bir elektrik alıp verme hadiseyi çok değişik. Çay içiyorum, sohbet ediyorum, nasıl gidiyor dediğimde onlardan aldığım yanıtlar var. Artık bazı kamuoyu araştırmalar ne yazık ki sipariş üzere yapılıyor. Sosyal medya üzerinden, telefonla yapılan anketler var. Tam bunlara baktığınız zaman çok büyük paradokslar görüyorsunuz. Onlara takılıp kalırsanız tercih kampanyası yürütemezsiniz. En ideali alanların dili ne söylüyor? On binler geliyorsa alana bir nedeni var. Ya size güveni var, inanıyor, bunun için geliyor. Şikayetleri de vardır, bunaldığı yerler de vardır. Fakat bu alana 1 milyon 600 bin insan geliyorsa Cumhur İttifakı'nın liderlerini seviyor, taktir ediyor, buraya da geliyor. Biz de dostlarımızla, takımımızla adaylarımızı tanımlarken yüzde 100 isabet etmemiş de olabiliriz. Ben şimdi partimin Genel Başkanı olarak. Sayın Bahçeli de partisinin Genel Başkanı olarak adaylarımızı tanımlamada bugüne kadar olan yanlışlar ortada, onları zati bir kenara koymuşuz. Bundan sonraki süreçte de oralardan esinlenerek bu yanlışları minimize edip çok daha nitelikli, bu işi götürebilecek dostlarımızı bir artık adayımız olarak gösterdik, onlarla bu tercihe giriyoruz” ifadelerini kullandı. 

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!