bahis siteleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepki: 'Bu saygısızlıktır ahlaksızlığın daniskasıdır'

Cumhurbaşkanı erdoğan, “iyi parti'nin bir temsilcisi utanmadan, sıkılmadan çıkıyor, şu ifadeyi kullanıyor: ‘bu çukurların açılmasının bilgisi erdoğan'da.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepki: 'Bu saygısızlıktır ahlaksızlığın daniskasıdır'
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepki: 'Bu saygısızlıktır ahlaksızlığın daniskasıdır' admin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TGRT Haber'de İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar'ın suallerini canlı yayında yanıtladı.

'Bu hürmetsizliktir yüzsüzlüğün daniskasıdır'

Terör örgütü PKK ile irtibatlı adların CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi tarafından belediye meclis azası adaylığına yazıldığı ile alakalı ise ehemmiyetli söylemelerde bulunan Erdoğan, “Bunların içinde bu soruşturmayı geçirdi geçirmedi hepsi bir tarafa hemen hemen haklarında soruşturma açılmayanı yok gibi. Gelecekte Yüksek Seçim Kurulunun bu işi çok daha değişik ele alması gerekli. GBT sisteminin doğru çalıştığına inanmıyorum. GBT sisteminin çok daha doğru çalışması gerekli. Bu cins adamların adaylıklarının baştan silinip atılması gerekli. Tercih sonrası 300 küsur bu adlar ile alakalı başta benim partim olmak üzere hepimiz yükleneceğiz. Bunların hepsinin başkansa başkanlığını, meclis azası ise meclis aboneliğinin, bunların hepsinin düşürülmesi için başvurularımızı yapacağız. Biz bu ülkeyi teröre bulaşmış, teröristler ile kalkıp da idarenmesine izin edemeyiz. Bunların önünde duracağız. Başkanlıklarda geçen yarıyılda olduğu gibi bunların içinde CHP'nin Kandil adayları var. Bir tanesi şu anda CHP'den Abdülbaki Karaagaç diye bir ad. Tam bunlar yarın tercih sonuçları muhakkak olduktan sonra hepsinin üzerine üzerine gideceğiz. Kayyumluk hadiseyi bizim yarıyılımızda çıkmış bir şey değil ki. Bu müessese var ve bu müessese olduğunu göre, devletin, halkın parasını bu belediyelere yolluyor, bunlarda bu paraları Kandil'e yolluyordu. Artık biz bunlara bu fırsatı tüberkülozayız. O yarıyıllarda bu paralar nasıl tüketildi diye baktığımızda, ne yazık ki karşımıza çukurlar, hendekler çıkıyor. Ne yazık ki, güya İYİ Parti'nin bir temsilcisi utanmadan, bunalmadan çıkıyor, şu ifadeyi kullanıyor: ‘Bu çukurların açılmasının bilgisi Erdoğan'da vardır.' Bu nezaketsizliğin daniskasıdır. Erdoğan'da bunların bilgisinin var olduğunu söyleyen evvel bunu tespit etmesi gerekli. Bu sende olabilir, sen cezaevine niçin girdin yattın? Bakanlığın yarıyılında ne yazık ki bir hayli yolsuz işlere karıştığın için girdin yattın. Tayyip Erdoğan'ın yaşamında böyle bir şey göremezsin, gösteremezsin. Tayyip Erdoğan'ın ne gönül dünyasında ne de vazife yaptığı belediye başkanlığı yarıyılında, ne de başbakanlığı yarıyılında böyle bir dosyayı ortaya koyamazsın. Benim geçmişimde de bugünümde de yalnızca vatanıma olan sevgim, halkıma olan sevgim vardır ve tam yapıtlarımızla biz ortadayız” dedi. 

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!