bahis siteleri

Deniz Seki O DJ'i Şikayet Etti

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre Deniz Seki, sözü ve müziği kendisine ait olan 'Zor mu?' şarkısını kendisinden izinsiz olarak kullanan DJ Boral Kibil'i savcılığa şikayet etti. Seki, parçaya remiks yapıp Sevda Tekin'le birli

Deniz Seki O DJ'i Şikayet Etti
Deniz Seki O DJ'i Şikayet Etti admin
Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre Deniz Seki, sözü ve müziği kendisine ait olan 'Zor mu?' şarkısını kendisinden izinsiz olarak kullanan DJ Boral Kibil'i savcılığa şikayet etti. Seki, parçaya remiks yapıp Sevda Tekin'le birlikte seslendiren DJ'in elinde herhangi bir izin belgesi olmadığını belirtti. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran Seki, parçanın bestecisi olmasına rağmen ismi bile belirtilmeden eserin yayınlandığını söyledi. Ünlü şarkıcının ihbarı sonrası savcılık tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

"SEKİ'NİN HAYRANIYIM"

Yürütülen soruşturma kapsamında ifadesine başvurulan DJ Kibil; Seki'nin hayranı olduğunu, ticari bir amaç gütmediğini ve bu durumdan maddi bir kazancının olmadığı kaydetti. Yürütülen soruşturma sonunda; DJ'in, Seki'nin manevi ve maddi haklarına tecavüz ettiği tespit edildi ve dava açıldı.

Dava, İstanbul Fikri Sinai Ceza Mahkemesi'nde görülecek.
deniz seki remiks zor mu dj boral kibil son haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!