bahis siteleri

Ebru Cündübeyoğlu ve Hakan Yılmaz’dan kahkaha dolu söyleşi

Akbatı alışveriş merkezi, 8 mart dünya kadınlar günü'nde başarılı oyuncular ebru cündübeyoğlu ve hakan yılmaz'ı konuk etti.

Ebru Cündübeyoğlu ve Hakan Yılmaz’dan kahkaha dolu söyleşi
Ebru Cündübeyoğlu ve Hakan Yılmaz’dan kahkaha dolu söyleşi admin

Sohbette, bayan-erkek ilişkileri üzerine cümbüşlü bir sohbet reelleştiren ikiliden Ebru Cündübeyoğlu, “İlişkilerin enerjikleri değişir. Ehemmiyetli olan birbirini kırmamaktır” ifadesini kullandı. Yılmaz ise öncelikle tüm bayanların Bayanlar Günü'nü kutladı ve çiftler arasındaki karşılıklı kavrayışın ehemmiyetine vurgu yaptı.

‘Ölü'n Bizi Ayrına Dek' adlı tiyatro oyununda başrolleri paylaşan Ebru Cündübeyoğlu ve Hakan Yılmaz, 8 Mart Dünya Bayanlar Günü'nde Akbatı'nın misafiri oldu. Enerjileri ile dikkat sürükleyen ikili sohbetin ardından katılımcıların sorularını cevapladı. Kahkaha dolu sohbetin sonunda Cündübeyoğlu, tüm konuklar ile hep bir ağızdan şarkı söyledi.
Bayan-erkek ilişkileri üzerine cümbüşlü bir sohbet reelleştiren ikiliden Ebru Cündübeyoğlu, "İlişkiler natürel ki değişir. Biz her an değişmiyor muyuz? Yarıyıl yarıyıl düşülür, küsülür, barışılır. Ehemmiyetli olan kırmamak" dedi.

Yılmaz: "Bayan ve erkeğin denk olduğuna inanmıyorum" 

Karşılıklı kavrayışın her şeyden ehemmiyetli olduğunu söyleyen Hakan Yılmaz da "Bayan ve erkeğin denk olduğuna inanmıyorum. Her canlıyı bayan dünyaya getirir. Bu surattan bayan her zaman daha üstündür" ifadesini kullandı.
Kızına alışveriş yaparken oyuncak reyonlarında yalnızca kız çocukların kısmında bebeklerin bulunduğunu belirten Cündübeyoğlu; "Başta oyuncaklarda farklılık yapılmalı. Her erkek çocuğunun da bebeği olmalı. İleride baba olacaklar. Çocukken denklik aşılandığında ileride cinsiyetçi yanaşmayacaktır. Anlayışı değiştirmek gerekli" dedi.

Sinema filmi yolda 

Hakan Yılmaz ile konuşmadan da uyuşabildiklerini ve beraber beğenilen bir ikili olduklarını belirten Cündübeyoğlu, sinema filmi yapmayı tasarladıklarını da paylaştı. Yılmaz da beğenenlerine "Filmin senaryosunu hazırlıyoruz. Önümüzdeki sene perdeye aktarmayı tasarlıyoruz" müjdesini verdi.  

Ebru Cündübeyoğlu hakan yılmaz 8 mart kadınlar günü haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!