bahis siteleri

Emina Jahovic isyan etti: "İstanbul Mustafa'nın değil"

Takvim Gazetesi'nin haberine göre şarkıcı Mustafa Sandal ile olan evliliğini sonlandırdıktan sonra işadamı Sadettin Saran ile aşk yaşayan ve kısa bir süre sonra ayrılan Sırp şarkıcı Emina Jahovic, önceki akşam Bebek'teydi. Lucca'da k

Emina Jahovic isyan etti:
Emina Jahovic isyan etti: admin
Takvim Gazetesi'nin haberine göre şarkıcı Mustafa Sandal ile olan konutluluğunu sonlandırdıktan sonra işadamı Sadettin Saran ile aşk yaşayan ve kısa bir müddet sonra bölen Sırp şarkıcı Emina Jahovic, evvelki akşam Bebek'teydi.

Lucca'da kız dostları ile beraber geç saatlere kadar eğlendi. Çıkışta oldukça keyifli görünen Emina Jahovic, medyayla sohbet etti.

Yeni bir konuta taşınan Jahovic, muhabirlerin "Aynı konutta yaşamak canınızı mı sıktı?" sualine "Yavaş yavaş taşınıyorum ama Mustafa Bey ile bir ilgisi yok. İstanbul Mustafa'nın değil neticede, kente ve işime yakın olmak istedim" cevabını verdi.

Ayrıca bu gizemeler çok mutlu olduğunu söyleyen Emina Hanım, yaşamında birisinin olmadığını belirterek, "Tek düşüncem işim ve çocuklarım, onun için çok neşeliyim" diyerek taşıtına bindi.

KAZA YAPIYORDU

Şarkıcı, taşıtına bindiği sırada ise şoka uğradı... Jahovic, çiçek satan çocukların taşıtın ön kaportasına bir anda sıçramasıyla sanki kazaya sebebiyet veriyordu.

Çocukların para almadan bırakmayacaklarını kavrayan şarkıcı, rastgele bir hasar ve kaza olmaması için çantasından 100 lira çıkartarak, çiçek satan çocuklara verdi.


açıklama ev mustafa sandal sadettin saran adres emina jahovic son haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!