bahis siteleri

En fazla internet kullanıcısı Çin’de

Hangi ülkede ne kadar internet kullanıcısı var belli olurken, çin'in bu listenin birinci sırasına yerleştiği görüldü. türkiye'nin ise listenin 18'inci sırasında.

En fazla internet kullanıcısı Çin’de
En fazla internet kullanıcısı Çin’de admin

Medya takibinin ehemmiyetli müesseseyi Ajans Press, en fazla internet kullanıcısı bulunan ülkeleri ele alan araştırmayı araştırdı. Ajans Press'in International Telecommunications Union Beynelmilel Telekomünikasyon Birliği bilgilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, en fazla internet kullanıcısının Çin'de olduğu görüldü.

Çin'i ise Hindistan ikinci sıradan izlerken, üçüncü sıraya Amerika Birleşik Devletlerinin yerleştiği saptandı. Türkiye'nin ise bu listenin 18'inci yer aldığı tanımlanırken, Türkiye'nin bir adım önünde İran bir adım artta ise İtalya'nın yer alması dikkat çekti. İlk on içerisinde yer alan değişik ülkeler ise sırasıyla; Brezilya, Endonezya, Japonya, Rusya, Nijerya, Meksika ve Bangladeş yer aldı. 

Ajans Press ve PRNet'in mevzuyla alakalı reelleştirdiği medya analizinde yazılı medyaya yansıyan haber adetleri de muhakkak oldu. Son bir sene içerisinde internet başlığı altında, yazılı medyaya 166 bin 962 haber yansıması tespit edildi. Yazılı mecralara yansıyan haberler içeriklerine göre araştırıldığında, özellikle son aylarda Adaletli kullanım kotasına müteveccih haberlerin ağırlıkta yansıma bulduğu tespit edildi. En çok ise internet maliyet fiyatlarında yaşanabilecek fiyat farklılıklarının konuşulduğu görüldü.  

internet kafe internet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!