bahis siteleri

Erdoğan: Aşılmaz Denilen Pek Çok Tepeyi Aştık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Afrika'nın önemli isimleriyle bir araya geldi...

Erdoğan: Aşılmaz Denilen Pek Çok Tepeyi Aştık
Erdoğan: Aşılmaz Denilen Pek Çok Tepeyi Aştık admin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz akşam Hyatt Regency Otel'de, Afrika Cumhuriyeti'nin önemli isimleriyle bir aradaydı. Cumhurbaşkanı, yaptığı konuşmada, tarihin en büyük başarılarını elde ettiklerini, ancak bununla yetinmeyerek daha çok fazla çıkılacak tepenin olduğunu söyledi.

Erdoğan, BRICS Liderler Zirvesi sebebiyle, Güney Afrika Cumhuriyeti'nde bulunmaktan memnun olduğunu ve Güney Afrika Cumhuriyeti'nin önde gelen iş adamlarıyla Türk iş adamlarını buluşturan isimlere de teşekkür ettiğni beyan etti. DEİK ve MÜSİAD Güney Afrika temsilciliğinin organizasyonuyla yapılan toplantının iki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerinin gelişmesine katkı sağlamasını diledi.

Ayrıca Erdoğan, yaptığı konuşmanın son kısmında; eğitimde, sağlıkta çok farklı yatırımları gerçekleştirmenin gayreti içerisinde olduklarına dikkat çekti.

Sözlerine; Mandela'nın “Büyük bir tepeyi aştığında insanın bulacağı şey daha aşılacak çok tepelerin olduğudur” sözünü hatılatarak devam etti. Türkiye olarak son 16 yılda; ekonomiden ticarete, sanayiden altyapıya, demokrasiden siyasi istikrara kadar her alanda bir zamanlar aşılmaz gibi görünen pek çok tepeyi, engeli aştığını, ancak aşılan her tepenin sonunda ülkenin daha zorlu, daha büyük hedeflerin beklediğini de gördüğünü, tarihimizin en büyük başarılarını elde etmemize rağmen bulunduğumuz konumla asla yetinilmediğini ve aşılacak daha çok büyük tepelerin olduğunu da sözlerine ekledi.

 

 

 

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan cumhurbaşkanı haberleri recep tayyip erdoğan haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!