bahis siteleri

Erdoğan, Operasyon İçin Sinyal Verdi: Seçimden Sonra Sahada Çözeceğiz

İstanbul Kağıthane'de vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Seçimden sonra Suriye meselesini sahada çözeceğiz' dedi.

Erdoğan, Operasyon İçin Sinyal Verdi: Seçimden Sonra Sahada Çözeceğiz
Erdoğan, Operasyon İçin Sinyal Verdi: Seçimden Sonra Sahada Çözeceğiz admin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kağıthane mitinginde halka seslendi. Erdoğan konuşmasında, "Tercihten sonra ilk iş Suriye sorununu olası olursa masada değil sahada çözeceğiz" dedi.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

"Saygın Kağıthaneli hemşehrilerim… Sizleri en kalbi duygularımla hasret ve muhabbetle selamlıyorum. Kağıthane bugüne kadar hep yanımızda oldu, moral verdi, efor verdi. Hiçbir zaman bizi bakımsızlık etmedi. Bugüne kadar dik durduk dikleşmedik yalnızca ve yalnızca Allah'ın huzurunda rükûda eğildik.

İstanbul'un idaresine talip olup da Kağıthane'yi Kağıttepe olarak öğrenecek kadar bu kentten uzak olanlara derslerini bir kere daha vereceğinize bellim. Bu tercih yarıyılı hem yurt içinde hem de yurt dışında ülkemize ve ulusumuza müteveccih gayelerin arzuların projelerin tüm sarihliği ile ortaya çıkmasına vesile oldu.

"PKK ÜYELERİNİ VURDUK, VURMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Ekonomiyi biz idarıyoruz. Belediye Başkanları mı ekonomiyi idareyecek. Ekonominin işvereni şu anda Türkiye'nin cumhurbaşkanı olarak benim. Türkiye'de ne yazık ki bu tercihte Kandil, Pensilvanya değerlendirme yapıyor. Oradan gelen yönergelerle listeler hazırlanıyor. Belediye başkan adayları belediye meclis listeleri buna göre hazırlanıyor.

Bizim ittifakımızın ismi Cumhur İttifakı biz bu ittifakı 15 Temmuz'da kurduk. PKK terör örgütlerinin üyelerini biz Cudi'de Gabar'da Kandil'de Tendürek'te vurduk, vurmaya da devam edeceğiz. Halkımın huzurunu kaçıranlara bu ülkede fırsat vermeyeceğiz.

Tercihler sebebiyle ülkemize müteveccih hücumların çoğalmasının maksadı büyük eforlu Türkiye'nin yolunu kapatmaktır. Bu ülkede ne patlıcan kasveti ne patates, ne domates kasveti var. Hemen biz tanzim satışları kurduk bir anda maliyetler düştü mü? Şu anda bunlar gündemde mi? Vaka bu kadar kolay.

"BU HALKIN AŞINA GÖZ DİKENLERİ BAĞIŞLAMAYACAĞIZ"

İşte bu kardeşiniz 4 buçuk yıl daha devletin başında Binali Yıldırım kardeşim de allahın izniyle İstanbul'un başında olacak inanıyorum. Burada da yeni bir adımı atacağız. Sizin karşınıza genç bir Kardeşimiz olan Mevlüt kardeşimizi getirdik. Biz size efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geliyoruz.

IMF'ye borcumuz vazifeye geldiğimizde 23,5 milyar dolardı. Taksitleri ödedik ve Mayıs 2013'te ilişkimizi tamamladık. Artık bunlarla bir işimiz yok. ABD'den insansız hava taşıtı almıyoruz. Zira artık kendimiz üretiyoruz. Her türlü baskıya boyun eğeceğimizi sanıyorlar. Artık biz o daha önceki Türkiye'ydi. Ne yapsalar boş, bu ulusa bir daha şehit başbakan Adnan Menderes ve onun acısını yaşatmaya kimsenin eforu yetmeyecektir.

Tercihten sonra ilk iş Suriye sorununu olası olursa masada değil sahada çözeceğiz. Bu halkın ekmeğine aşına işine göz dikenleri asla bağışlamayacağız. Silahlı terörü tamamlamakta ne kadar kararlıysak ekonomik terörü tamamlamaya da o kadar kararlıyız.

"BİZ BU ULUSA AŞIĞIZ"

Yalnızca İstanbul'a 255 katrilyon liralık yatırım yaptık. Dile basit biz bu ulusa aşığız, biz bu halkın tasalısıyız. 94'te anımsayın İstanbul'da Ikarus otobüsleri vardı, o otobüslerin içinde koltuklara oturamazdık. Belediye Başkanı olduktan sonra ilk işimiz İstanbul'a Mercedes otobüsler almak oldu. Niçin benim halkıma bunlar layık değil mi dedik… El ele omuz omuza verip bunları atlatacağız. Biz bu coğrafyanın değişik zenginliklerine sahip olan bir halkız. Hoşlukları görüyoruz. Her Şeyimiz ortada nereden nereye geldik. Alt yapı olsun üst yapı olsun… Daha da iyi olacak hoş günler şu anda yaşanarak geliyor.

Şimdi yarın sandıklara gitmeyi bakımsızlık etmiyoruz. Sandığa gitmeyenleri de emin sandığa alıp götüreceğiz. Bu demokratik eforumuzu sandıkta ortaya koyalım. Bugün Kağıthane'den sonra 5 ilçeye daha gideceğim. Son gün zamanımız az bu zamanı değerlendirmemiz gerekli."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkan Recep Tayyip Erdoğan Amerika Birleşik Devletleri belediye başkan adayları Kürdistan İşçi Partisi belediye başkan adayı Cumhurbaşkanı Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan İnsansız Hava
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!