bahis siteleri

Fatih Akın'ın yeni filmi 12 Nisan'da

Fatih Akın, Altın Küre ödüllü “In The Fade”den sonra bir seri katil hikayesiyle geri dönüyor.

Fatih Akın'ın yeni filmi 12 Nisan'da
Fatih Akın'ın yeni filmi 12 Nisan'da admin

Akın’ın, Heinz Strunk’un çok satan romanından esinlenerek yazıp idarediği Altın Eldiven, 12 Nisan'da seyirciyle buluşuyor. Film Fritz Honka’nın şoke edici yaşamına odaklanıyor.

Honka ilk bakışta hasarsız ve acınacak bir tip gibi gözüken, fakat kaybedenlerin ve dışlanmışların müdavimi olduğu Altın Eldiven isimli barda seçtiği kurbanlarını çatı katındaki evine götürerek öldüren bir katildir.

Fatih Akının yeni filmi 12 Nisanda

Cesetleri konutun kilerinde gizleyen Honka, bir müddetliğine de olsa kumpaslı bir işe girip Altın Eldiven’den uzaklaşır. Fakat vahim alışkanlıklarından kurtulması basit değildir ve işlediği cinayetler, polisin tüm aldırışsızlığına karşın artık gizleyemeyeceği hale kazanç.

Savaş sonrası ekonomik bir kalkınma mucizesine imza atan fakat insanların buna tezat oluşturacak şekilde güvensiz ve fobi içinde yaşadığı 1970’ler Almanya’sının sansasyonel bir portresini sunan film, 2019 Berlin Film Şenliği’nde Altın Ayı için yarıştı.

class='cf'>

Başrolü üstlenen 1996 doğumlu Alman oyuncu Jonas Dassler, kapsamlı bir makyajla 40’lı yaşlarının ortasında olan Fritz Honka’ya tıpkı eş hale getirildi.

fatih akın altın eldiven fritz honka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!