bahis siteleri

Gelinim Mutfakta’da gün (25 Mart) birincisi kim oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta yeni haftanın açılışını yaptı. Gelinim Mutfakta'ya 54. Hafta Birsel Pekgöz ve gelini Burcu Pekgöz katıldı. Bir hayli iddialı olan yeni yarışmacılar şaşırtıcı bir sonuç elde etti. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta’da gün (25 Mart) birincisi kim oldu?
Gelinim Mutfakta’da gün (25 Mart) birincisi kim oldu? admin

Gelinim Mutfakta 25 Mart Pazartesi günü 266. Kısmıyla izleyici karşısına çıktı. Müsabakaya yeni katılan Burcu, gelinlere kök söktüreceğinin işaretlerini verdi. Yeni hafta müsabakacıları Birsel Hanım ve gelini Burcu iddialı laflar sarf etti. Ezgi ve Reyhan Hanım kazandıkları 50 altın bileziği çekemetecek biçimde kutladılar. Gün sonunda yeni haftanın ilk kazananı emin oldu.

GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta'nın 25 Mart 2019'da yayınlanan 266. Kısmında Nazlı-Beyza Bitmiş, Besime-Gülcan Ekinci, Birsel- Burcu Pekgöz ve Reyhan-Ezgi Yıldırım çiftleri "ekmek kebabı" yemeği ile yarıştılar.

Gelinim Mutfakta 266. Kısımda gün birincisi olan müsabakacı 1 çeyrek altın kazandı. 9 puan alan Ezgi ve Beyza, gün sonunculuğunu paylaştı. 16 puan alan Burcu, çeyrek altını almaya hak kazandı, Gülcan günü ikinci bitirdi.

 

Gelinim Mutfakta Gelinim Mutfakta gün birincisi SeoHaber icerikhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!