bahis siteleri

Gelinim Mutfakta'da günün birincisi kim oldu? | 26 Mart puan durumu

Kanal D'de ekranlara gelen yemek yarışması Gelinim Mutfakta'da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Yarışmanın 26 Mart'ta yayınlanan bölümünde yarışmacılar gerildi. Gün sonunda bir kişi çeyrek altını kazanma şansı elde etti. Peki Gelinim Mutfakta'da günün birincisi kim oldu? İşte puan durumu...

Gelinim Mutfakta'da günün birincisi kim oldu? | 26 Mart puan durumu
Gelinim Mutfakta'da günün birincisi kim oldu? | 26 Mart puan durumu admin

Kanal D ekranlarının beğenilen gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta bugün haftanın ikinci gününü geride vazgeçti. Müsabakacılarına her gün çeyrek altın neşeyi yaşatan Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son kısmında sesler zaman zaman yükseldi. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, puan gidişatı nasıl şekillendi?

Gelinim Mutfakta 54. Hafta kısımlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. 26 Mart tarihli Gelinim Mutfakta 267. Kısmında; Burcu, Beyza'ya yangın söndürücü verince ortalık karıştı! Beyza, bir evvelki kısımda yemeğini yaptığı sırada fırına koyduğu ekmekler yanmış, mutfak duman altı olmuştu. Bu kısımda ise Burcu, ona yangın söndürücü vererek o ana atıfta bulundu. Beyza, bu tavrı güzel karşılamadı ve sert tepki verdi. İkili arasında seslerin yükseldiği bir münakaşa yaşandı. Öte yandan Reyhan Hanım ve Nazlı Hanım arasında torunlara takılmayan çeyrek altınların münazarası sürdü. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, puan gidişatı nasıl şekillendi?

 PUAN GİDİŞATI

class='cf'>

Gelinim Mutfakta 267. Kısımda gün birincisi olan müsabakacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kayınvalidelerden yüksek puanları Gülcan Ekinci ve Beyza Bitmiş aldı! Çeyrek altını ise 19 puanla Gülcan aldı. 15 puan toplayan Beyza, günü ikinci bitirdi.

Gelinim Mutfakta Gelinim Mutfakta gün birincisi Gelinim Mutfakta son bölüm icerikhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!