bahis siteleri

Haberler >Magazin >Erkan Petekkaya uçağı birbirine kattı! Erkan Petekkaya'nın olay görüntüleriErkan Petekkaya uçağı birbirine kattı

Erkan Petekkaya'nın uçağa alkollü bindiği iddia edildi. Petekkaya'nın görevliler tarafından uçaktan indirildiği öne sürüldü.Ünlü oyuncunun, "Ben yapmadım, ben yapmadım" sözleri merak uyandırdı.Erken Petekkaya'nın yakın arkadaşı y

Haberler >Magazin >Erkan Petekkaya uçağı birbirine kattı! Erkan Petekkaya'nın olay görüntüleriErkan Petekkaya uçağı birbirine kattı
Haberler >Magazin >Erkan Petekkaya uçağı birbirine kattı! Erkan Petekkaya'nın olay görüntüleriErkan Petekkaya uçağı birbirine kattı admin

Erkan Petekkaya'nın uçağa içkili bindiği iddia edildi. Petekkaya'nın vazifeliler tarafından uçaktan indirildiği öne sürüldü.

Ünlü oyuncunun, "Ben yapmadım, ben yapmadım" lafları merak uyandırdı.Erken Petekkaya'nın yakın dostu üretimci Mustafa Uslu, "Erkan’a bir tezgah heyetti" derken, Petekkaya'nın tacize uğradını söyledi. Başka bir iddiaya göre ise; Petekkaya'nın tacize uğramasından sonra, yanındaki kadının, "İçkili ve beni rahatsız etti" ifadelerinin üzerine, "Ben yapmadım, ben yapmadım" biçiminde başkaldırıda bulunduğu konuşuluyor.

ERKAN PETEKKAYA: SOSYAL MEDYADAN TAKİPÇİ KAZANACAKLAR DİYE...

Uçaktaki bir yolcu tarafından çekilen görüntülerde Erkan Petekkaya'nın gergin anları dikkat çekti. Ünlü oyuncu, "Bu işleri ben yapmadım. Yemin ederim ben yapmadım. Bunlar benim üstüme yürüyor, sosyal medyadan takipçi kazanacaklar diye..." laflarıyla serzenişte bulundu.

Videoyu sürükleyen şahsın kayıt esnasında "İçki menedilsin diyen Erkan Petekkaya uçağa içkili bindi. Bana bu kayıttan ne kadar çok takipçi gelecek şimdi" ifadeleri de dikkat çekti.

Ayla ve Müslüm filminin imalcisi aynı zamanda da Petekkaya'nın yakın arkadaşı Mustafa Uslu, 2. Sayfa programına konuştu. Uslu, "Bence Erkan’a bir tezgah heyetti. Erkan Petekkaya bir baba eşinin sevgili kocası… Erkan ile konuştum, yapılanlardan dolayı çok dramatikti. Erkan'ı öyle görünce içim acıdı. Ben gece konuştum kendisiyle serinkanlı olmasını söyledim kendisine yakışmayan paylaşımlardan uzak durmasını rica ettim o da sağ olsun beni dinledi.  Erkan'ın hadise sonrası paylaşım yapmasına izin vermedim. Her ne olursa olsun bir insan öyle bir müdahaleyi hak etmiyor. Erkan uçakta fiziki tacize uğramış. Erkan Petekkaya bir hanımefendi olsaydı ne olurdu?" ifadelerini kullandı.

Uslu sosyal medya hesabından paylaştığı bu resme de şunları yazdı;

Yazıklar olsun sana bunu yaşatanlara, Adam gibi adam Erkan Petekkaya... Dostum, arkadaşım... Sen, 'ben yapmadım, ben yapmadım' derken benim vicdanım acıdı. Yazıklar olsun sana bu tezgahı kuranlara. Hepsini Allah’a havale ediyorum.

ERKAN PETEKKAYA KİMDİR?

Erkan Petekkaya, 11 Aralık 1970 tarihinde Elazığ'da dünyaya geldi. Eğitim yaşamını Mehmet Karamancı İlkokulu'nda, sonrasında Bostancı Ortaokulu, Fenerbahçe Lisesi ve Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda tamamladı.

1993 senesinden beri devlet tiyatrolarında kadrolu oyuncu olarak yer alan Erkan Petekkaya, ilk olarak 1994 senesinde kamera şakası programıyla televizyon kariyerine başladı. Ardından 1998 senesindeki Hoş Günler dizisinde ve 1999 senesindeki Aynalı Tahir isimli dizisinde rol aldı.

Bir zamanlar ekrana gelen Serseri isimli dizide canlandırdığı Bülent şahsiyetiyle Türkiye'de tanınan suratlardan olmuştur. 2005 senesinde de yayınlanan Köpek isimli dizide Yılmaz şahsiyetiyle Beyaz İnci Televizyon Ödülleri'nde "En İyi Erkek Oyuncu" dalında aday gösterildi.

2005-2007 seneleri arasında Atv'de yayınlanan Beyaz Gelincik isimli dizide Adanalı zengin bir ailenin holding idareyicisi olan Ömer'i canlandıran Petekkaya, bu rolüyle Türkiye'de tanınan suratlar arasına girmiştir.

2010-2012 senelerinde yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli dizide canlandırdığı "Ali Kaptan" şahsiyetiyle oldukça üstün bir oyunculuk göstermiştir ve tüm Türkiye tarafından beğenilen adlardan olmuştur.

GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİerkan petakkayaerkan petakkaya kimdirerkan petekkayanın hadise görüntülerierkan petekkaya uçak

Haberler >Magazin >Erkan Petekkaya uçağı birbirine kattı! Erkan Petekkaya'nın olay görüntüleriErkan Petekkaya uçağı birbirine kattı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!