bahis siteleri

Haluk Levent Samsun’u salladı

19 mayıs etkinlikleri kapsamında samsun'a gelen rock müziğin sevilen sesi haluk levent, ondokuz mayıs üniversitesinde (omü) verdiği konserle hayranlarına.

Haluk Levent Samsun’u salladı
Haluk Levent Samsun’u salladı admin

Anadolu rock ve millet müziğinin eforlu sesi Haluk Levent, Ulusal Mücadele'nin 100. seneyi dolayısıyla OMÜ Yaşam Merkezi önünde konser verdi. Takribî 35 bin şahsın katılımıyla reelleşen konserde Haluk Levent, en hoş şarkılarını OMÜ'lüler ve Samsunlular için seslendirdi.
Tüm Samsunlulara sarih olan konserde ilk olarak sahne alan Hoş Sanatlar Fakültesi Çağdaş Müzik Topluluğu ile Grup Nena, söyledikleri parçalarla alanı dolduran kalabalığı neşelendirdi.

Beğenilen şarkılarını OMÜ'lüler için seslendirdi 

Mini konserlerin ardından sahneye çıkan Haluk Levent, “Hoşlananlar Ağlarmış”, “Yollarda Bulurum Seni”, “Ankara”, “Elfida”, “Aşkın Mapushane”, “Kavrasana” gibi beğenilen parçalarının yanı gizeme; Cem Karaca'nın “Islak Islak”, “Deniz Üstü Köpürür” gibi unutulmaz parçaları ile 19 Mayıs'a özel parçalar seslendirdi. Bir şarkısında kalabalığa karışan ve hayranlarının arasında yürüyen Haluk Levent, bu sırada ufak bir hayranıyla da dans etti. 

Zaman zaman yoğun yağış altında reelleşen konseri takip edenler arasında yer alan millet müziğinin beğenilen sesi Oğuz Aksaç'ı da sahneye davet eden Haluk Levent, mikrofonu kendisine vazgeçti. Aksaç da kendine has stiliyle söylediği türküyle alanda bulunan kalabalığı neşelendirdi. 

Takribî 2 saat süresince sahnede kalan Haluk Levent, saatler gece yarısını gösterdiğinde ise geçtiğimiz sene yine açıkladığı İzmir Marşı'yla konserini noktaladı. OMÜ'lülere ve Samsunlulara unutulmaz bir gece yaşatan Haluk Levent, 19 Mayıs'ın 100. senesinde Samsun'da bulunmaktan dinlediği mutluluğu ifade etti.

Konser evveli Rektör Bilgiç'le toplandı 

Haluk Levent, konser evvelinde Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç'le toplandı. Samsun'da bulunmaktan ve OMÜ talebeleri ile toplanmaktan dinlediği memnuniyeti ifade eden sanatçıya Rektör Bilgiç, davetlerine icabet ettiği için teşekkür etti. Rektör Bilgiç, günün hatırasına Levent'e armağan ibraz etti. Buluşmaya Rektör Dayanakçıları Prof. Dr. Mehmet Kuran ve Prof. Dr. Vedat Ceyhan, Genel Sekreter Doç Dr. Menderes Külhanbeyi ve üniversite yetkilileri de katıldı.
 

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!