bahis siteleri

İki Kez Oy Kullanıp Birde Facebook'ta Yaptığını DEVAM diyerek Paylaştı

Şengül Erdoğan Adlı Belçika'da yaşayan Türk vatandaşı önce yaşadığı kent Brüksel de oy kullandı sonra Türkiye ye gelerek yeniden oy kullandı ve fotoğraflarını facebook'ta paylaşarak '' Yolumuza Devam '' mesajları verdi. Yaptığının yanlışlığını oy hırsızlığı olarak vurgulayan sosyal medya kullanıcılarının eleştirilerine ise kayıtsız kaldığı görülen olayda, aynı durumun başkaları tarafından da yapılıp yapılmadığı merak konusu.

İki Kez Oy Kullanıp Birde Facebook'ta Yaptığını DEVAM diyerek Paylaştı
İki Kez Oy Kullanıp Birde Facebook'ta Yaptığını DEVAM diyerek Paylaştı admin

Bürüksel'de yaşayan Şengül Erdoğan isimli Türk vatandaşı, 24 Haziran seçimleri için yurt dışı oylarının kullanılmaya başlamasının ardından Bürüksel'de sandığa giderek oyunu kullandı. Ancak Erdoğan, daha sonra da Türkiye'ye gelerek bir kez daha oy kullandı. Şengül Erdoğan, oy kullanma anlarını da facebook'tan paylaştı.

İZMİR'DE İKİNCİ KEZ OY KULLANDI

Şengül Erdoğan, dün yaptığı paylaşımda ise İzmir Adnan Mendere Havalimanı'ndan oy kullanırken çektirdiği fotoğrafı paylaştı. Erdoğan bu fotoğrafına da "Hayirli olur insallah" notunu düştü.

"BU SEFERLİK ÇİFTER ÇİFTER OLDU"

Erdoğan paylaşımına gelen "Masallah komsum oyları Çifter Çifter kullandin bu herkese nasip olmaz" yorumuna da "Bu seferlik oyle oldu figencim nazip diyeyim" yanıtını verdi.

şengül erdoğan oy hırsızlığı sandık hilesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!