bahis siteleri

Kadın sürücüye biber gazıyla saldırdı

Adana'da trafikte yol verme meselesi yüzünden kadın ve erkek sürücü arasında kavga çıktı. kavgada erkek sürücü, aracına atılan biber gazını kadın otobüs.

Kadın sürücüye biber gazıyla saldırdı
Kadın sürücüye biber gazıyla saldırdı admin

Vaka, merkez Seyhan ilçesi Yeni Baraj Mahallesi'nde alana geldi. İddiaya göre, Adana Megakent Belediyesi otobüsün kullanan Elif Kuru, Sağlık Kurumular Kavşağı'na geldiği sırada başka bir vasıta sürücüsüyle yol verme sorunu suratından tartıştı. Bir vakit sonra vasıta sürücüsü, belediye otobüsünün önünü kesti. Ardından da otobüs sürücüyü Elif Kuru otobüsten inerek, önünü kesen sürücüyle müzakereye başladı.

Münazaranın gelişmesi üzerine bayan sürücü üzerine doğru gelen sürücüye çantasında bulunan biber gazını fırlattı. Erkek sürücü ise taşıtının sırçasına isabet eden biber gazını alarak bayan sürücüye saldırdı. Biber gazını Elif Kuru'ya sıkan sürücü ise daha sonra vaka yerini ufaladı. Tüm bu yaşananlar ise etraftaki yurttaşlarca cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. 

Görüntüyü kaydolan bir bayan hadiseyi yalnızca izleyip müdahale etmeyen erkeklere de tepki gösterdi.
Biber gazından etkilenen Elif Kuru, daha sonra saldırgandan davacı oldu. Adli Tıp Ünitesine gelerek darp raporu alan Kuru, "Bana biber gazıyla saldırdı, tutulup cezalandırılmasını istiyorum" dedi. 

Fatih Keçe - Serkan Çetinkaya

adana elif kuru belediye otobüsü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!