bahis siteleri

Kahvenin faydaları nedir?

Takvim Gazetesi'nin haberine göre ileri yaşta görülen hastalıklardan Alzheimer ve Parkinson, hayatı tehdit ediyor. Bu hastalıklardan korunmada, aktif bir yaşam sürmek ve sağlıklı beslenmek büyük önem taşıyor. Sohbetlere eşlik eden kahve,

Kahvenin faydaları nedir?
Kahvenin faydaları nedir? admin
Takvim Gazetesi'nin haberine göre ileri yaşta görülen hastalıklardan Alzheimer ve Parkinson, hayatı tehdit ediyor. Bu hastalıklardan korunmada, aktif bir yaşam sürmek ve sağlıklı beslenmek büyük önem taşıyor. Sohbetlere eşlik eden kahve, sağlıklı bir hayatın kapılarını aralıyor. Memorial Wellness Beslenme Danışmanı Dyt. Vildan Çelik, doğru oranda tüketilen kahvenin beyni güçlendirdiğini ve Alzheimer'dan koruduğunu söylüyor.

KALP KRİZİNİ ENGELLER

Kas ağrılarını hafifleten kahve, kalp sağlığını koruyor. Hollanda'da yapılan araştırmaya göre her gün 2-4 bardak arası kahve içmek kalp hastalığına bağlı ölüm riskini azaltıyor. Beyin hücrelerini koruyarak hafızayı güçlendiren kahveyi, yemeklerden 1 saat önce veya sonra kahve tüketmek gerekiyor. Kahve çeşitlerinden Türk kahvesi, espresso veya filtre kahve en sağlıklıları arasında bulunuyor.
kahve fayda sihhat sağlık kalp krizi içecek alzheimer parkinson son haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!