bahis siteleri

Kellik sorunu için yeni çözüm alternatifi

Saç ekim uzmanı ismail zengin, geliştirdikleri fiber fue saç ekimi ekimi yöntemi ile normal süreçte 6 ay civarında olarak 3 ay içerisinde kelliğin bitmesini.

Kellik sorunu için yeni çözüm alternatifi
Kellik sorunu için yeni çözüm alternatifi admin

Türkiye'de büyüyen sıhhat sektöründe ehemmiyetli bir büyüme daha yaşandı. Dünya'da saç ekim mevzusunda ilk sırada gelen ülkelerden bir tanesi olan Türkiye'de Türk uzmanlar tarafından geliştirilen Fiber FUE usulü kellik meseleyi yaşayan şahıslar için yeni bir umut olacak. Eurozen Saç Ekim Merkezi Şirketçisi ve Saç Ekim Uzmanı İsmail Zengin, geliştirdikleri Fiber FUE saç ekimi ekimi usulü ile banal süreçte 6 ay etrafında olarak 3 ay içerisinde kelliğin bitmesini garanti ettiklerine söyledi. 

"Saç ekimi sonrası dökülme çok az oluyor" 

Zengin, geliştirdikleri saç ekim usulü ile alakalı olarak, "Bizim usulümüzde dokular kılcal damar ile birleştiği için netice de süratleniyor. Özel solüsyonda bekleyen dokular beklediği solüsyonda canlanıyor ve köklerin kafa tenine süratli yapışmasına neden oluyor. Bu sebeple de saç ekimi sonrası dökülme çok az oluyor. Fiber FUE bize özel bir usul. Yurt dışında da karşılığı yok bu sebeple ilk defa bizim saç ekim merkezimizde kullanılıyor. Fiber hem süratli demek hem doku demek olduğu için harekâtın ismini Fiber FUE olarak düşündük" söylemesinde bulundu.

"Gelişmiş doku nakli alanında bu sebeple devamlı çalışmalar hakikatleştiriyoruz" 

Fiber Fue usulünü, gelişmiş doku nakli olarak da belirleyen İsmail Zengin, kendi usullerini değişik teknikler kullanılarak yaptıklarını belirterek, "FUE tekniğinde dokuların nakil operasyonundan evvel can vererek saç oluşması sürecini yavaşlatmasıdır. Bayağı FUE usulünde alana gelen ten dökülmesinin sebebi de nakil operasyonundan evvel dokuların can vermesidir. Fiber FUE usulünde ekilen saç kökü ten ile birleşiyor ve tene tamamen yapışıyor. Bu birleşme sayesinde dökülme alana gelmiyor ya da çok az ölçüde alana geliyor. Daha Önceki usullerde dökülme oranı yüzde 80 iken Fiber FUE'de çok ender reelleşen dökülme oranı yüzde 10 seviyesini geçmiyor. Saç kökleri ten ile beraber alınarak, tene nakil ediliyor bu sebeple saç tenine değişmezlenmiş oluyor. Gelişmiş doku nakli alanında bu sebeple devamlı çalışmalar hakikatleştiriyoruz. Eurozen ile Viyana Üniversitesi'ne bağlı sıhhat laboratuvarlarında yapılan ortak çalışma neticeyi ortaya çıkardık" ifadelerini kullandı. 

saç ekim kellik sorunu Eurozen Saç Ekim Merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!