bahis siteleri

Kenan Sofuoğlu'na büyük şok!

Tayland'ın başkenti Bangkok'ta 12-20 Mart tarihleri arasında düzenlenen Muay Thai Dünya Şampiyonası'na katılan milli sporcularla birlikte giden AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, havalimanında üzücü bir olay yaşadı.DHA'nın haber

Kenan Sofuoğlu'na büyük şok!
Kenan Sofuoğlu'na büyük şok! admin
Kenan Sofuoğlu'na büyük şok! - Magazin haberleri

Tayland'ın başşehri Bangkok'ta 12-20 Mart tarihleri arasında tertip edilen Muay Thai Dünya Şampiyonası'na katılan ulusal sporcularla beraber giden AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, havalimanında üzücü bir vaka yaşadı.

Kenan Sofuoğlu'na büyük şok! - Magazin haberleri

DHA'nın haberine göre; Kenan Sofuoğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile şöhretli bir şirket tarafından kendisi için özel olarak üretilen ve dünyada yalnızca 100 tane bulunduğunu belirttiği manevi kıymeti yüksek olan saatinin çalındığını bildirdi.

Kenan Sofuoğlu'na büyük şok! - Magazin haberleri

Saatinin resmini de paylaşan Sofuoğlu altına ise, "ÇALINDI !! Bu H... özel yapım ve dünyada yalnızca 100 tane var bu da 1. H... Turkey benim için özel üretmişti ama geçen hafta Bangkok Havalimanı’nda çalındı!!! Umarım H... bulmam için bana destek eder” ifadelerine yer vererek şirketten yardım istediğini belirtti.

Kenan Sofuoğlu'na büyük şok! - Magazin haberleriKenan Sofuoğlu'na büyük şok! - Magazin haberleriKenan Sofuoğlu'na büyük şok! - Magazin haberleriKenan Sofuoğlu'na büyük şok! - Magazin haberleri Kenan Sofuoğlu'na büyük şok! - Magazin haberleriKenan Sofuoğlu'na büyük şok! - Magazin haberleriKenan Sofuoğlu'na büyük şok! - Magazin haberleri
Kenan Sofuoğlu tayland ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!