bahis siteleri

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hapis Sözlerine Yanıt Verdi: Hiç Kimse Bizi Yıldıramaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hapis sözlerine yanıt vererek 'Hiç kimse bizi yıldıramaz. Tehdit ediyorlar. İstedikleri kadar tehdit etsinler. Yıldıracaklarını sanıyorlar, susturacaklarını sanıyorlar' dedi.

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hapis Sözlerine Yanıt Verdi: Hiç Kimse Bizi Yıldıramaz
Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hapis Sözlerine Yanıt Verdi: Hiç Kimse Bizi Yıldıramaz admin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu mahallî tercih çalışmaları kapsamında Artvin'de yurttaşlara seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mapus laflarına cevap veren Kılıçdaroğlu "Hiç kimse bizi yıldıramaz. Tehdit ediyorlar. İstedikleri kadar tehdit etsinler. Yıldıracaklarını sanıyorlar, susturacaklarını sanıyorlar. Ne yılarız ne de onların dediği gibi korkarız. Biz Kuvayi Ulusala ruhunu taşıyan insanlarız. 7 düvelin önünde boyun eğmedik, hiç kimseye de boyun eğmeyiz!" ifadelerini kullandı.

Kemal Kılıçdaroğlu , Ankara'daki çağrısını tekrarlayarak "Sayın Erdoğan Katar ordusuyla yaptığın kontratı iptal et. Bu kardeşin bir hafta içinde 50 milyon doları bulmazsa politikayı vazgeçeceğim." dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan satır başları şöyle:

"TERÖR ÖRGÜTÜNÜN HÜCUMUNA UĞRADIM"

"Kaçıncı gelişim öğrenmiyorum ama Artvin'e her gelişimde sıcak kanlı insanlarla karşılaşıyorum. Artvinli olmak istisnadır. Yaylalarıyla tabiatıyla ayrı hoş. Ceratttepe gayretini kimse unutmadı.

Şavşattan Arhaviye giderken terör örgütünün hücumuna uğradım. Güvenlik misyonluları da o açıdan çok ehemmiyetli. Güvenliğimizi sağlayan polislerimiz var. Onların bir meseleyi var 3600 meseleyi. Bunun sonuna kadar takipçisi olacağız.

"HER KONUTTA BİR İŞSİZ VARSA O KONUTTA HUZUR YOKTUR"

Geliyorum ana mevzuya. Hoş bir ülkede yaşıyoruz hepimizin mutlu olması gerekli. Her konutta aşın işin olması gerekli. Her konutta bir işsiz varsa o konutta huzur yoktur.

8 milyona yanaşan işsizimiz var. 8 milyon insan neden işsiz. Artvin'de iş bulamayıp da İstanbul'un varoşlarına gidip iş bulabilirim diyen gençlerimiz var. Akrabaları ailesi burada.

Artık yeter demeniz gerekli. Şunu soracak yurttaşlarım. Ödenti dedin verdim, özelleştirme dedin yaptın. 17 senenin sonunda beni neden soğan kuyruğuna fakir ettin. Bu suali vicdanımıza soracağız.

"ALMANYA'YA ACIYORUM BİR VARLIK KUYRUĞU BİLE YOK"

Aldığımız soluk dışında her şey ödentiye tabi. Niçin ödenti öderiz? Devlet bir tasarılama yapsın. Çay, fındık üreticisi mağdur olmasın. Türkiye'nin imalde namı dünyaya dağılsın. Bütün bunlar olunca işsizlik olmaz.

Almanya'ya acıyorum. Bir varlık kuyruğu dahi yok. O varlık kuyruğu olsaydı en önde sen yer alırdın.

Dünyada kendi silah fabrikasını yabancı bir orduya satan bir devlet gösterin. Bütün idealist kardeşlerime sesleniyorum. Tank palet fabrikasını satanların artta duranlara idealist denir mi?

"KATAR ORDUSUYLA YAPTIĞIN KONTRATI İPTAL ET"

Silah fabrikası bizim , tank yapacak biziz. Ama bize satacaklar. Us var anlam var.

Sayın Erdoğan Katar ordusuyla yaptığın kontratı iptal et. Bu kardeşin bir hafta içinde 50 milyon doları bnulmazsa politikayı vazgeçeceğim.

Artvin haksızlığa sabredenlerin, yeri geldiğinde hesap soranların şehridir. Artvin bir dayanışmanın şehridir. Sıradan bir şehir değil. Artvin belediye başkanlığını kaybettiğimize çok üzülmüştüm. Ama Artvin'i geri alacağız."

ERDOĞAN'IN MAPUS TEHDİDİNE CEVAP VERDİ

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dünkü "Bay Kemal vekilliğine güveniyor. Onunla alakalı çalışmaları avukatlarıma yaptırıyorum. Tercihten sonra bir taraftan meclis, bir taraftan yargıyla işin üzerine gideceğiz" biçimindeki laflarına cevap verdi.

Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

"HİÇ KİMSEYE BREYİN EĞMEYİZ"

"Hiç kimse bizi yıldıramaz. Tehdit ediyorlar. İstedikleri kadar tehdit etsinler. Yıldıracaklarını sanıyorlar, susturacaklarını sanıyorlar. Ne yılarız ne de onların dediği gibi korkarız. Biz Kuvai Ulusala ruhunu taşıyan insanlarız. 7 düvelin önünde boyun emedik, hiç kimseye de boyun eğmeyiz!"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkan Recep Tayyip Erdoğan Cumhuriyet Halk Partisi fındık alım fiyatları Cumhurbaşkanı Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Cumhuriyeti Kemal Kılıçdaroğlu CHP Parti Meclisi fındık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!