bahis siteleri

Meral Kaplan 'ın zor zamanları

 DİZİ oyuncusu ve eski manken Meral Kaplan'ın aldırdığı uzaklaştırma ve koruma tedbiri kararını ihlal eden boşanma aşamasındaki eşi iş adamı Erhan Kiani, 5 gün zorlama hapsine çarptırıldı. Meral Kaplan'ın avukatı Zeynep Hatemi, Kiani'nin cezasını çekmek üzere 29 Mart'ta Çorlu Cezaevi'ne girdiğini belirtti.

Meral Kaplan 'ın zor zamanları
Meral Kaplan 'ın zor zamanları admin

Meral Kaplan ve iş adamı Erhan Kiani 2011 senesinde nikah masasına oturmuştu. Çiftin 2015 senesinde kızları dünyaya gelmişti. Kaplan ve Kiani, geçtiğimiz sene şiddetli uyumsuzluktan duruşmalık olmuş ve boşanma kararı almıştı.

SOSYAL MEDYADAN DAYANAK İSTEMİŞTİ

Meral Kaplan, 1 Mart'ta Erhan Kiani'nin Bodrum'daki konutlarına gelerek annesini darp ettiğine ve çocuğunu da kaçırmak istediğini ileri sürerek sosyal medyadan dayanak istemişti. Meral Kaplan avukatı Zeynep Hatemi aracılığıyla annesi Ümit Kaplan'a Erhan Kiani'nin şeref kırıcı makûs muamelede bulunduğu, darp ettiğini ileri sürerek davacı olmuştu.

5 GÜN ZORLAMA MAPUSU

Aile Duruşması tarafından uzaklaştırma kararı bulunmasına karşın Erhan Kiani'nin eşyalarını yıkım ettiğini, bir ekip eşyaları da konuttan çıkardığını belirten Meral Kaplan, eşinin uzaklaştırma ve koruma kararını ihlal ettiğini belirterek İstanbul Aile Duruşması'ne 6 Mart'ta zorlama mapusu arzında bulundu. Duruşma Erhan Kiani'nin birden fazla ihlalde bulunduğunu, ihlalin ağırlığını da göz önünde bulundurarak 5 gün zorlama mapusu verdi.

 YILDIRMAYA ÇALIŞIYOR

class='cf'>

 Erhan Kiani'nin zorlama mapusunu sürüklemek için 29 Mart'ta Çorlu Cezaevi'ne girdiğini belirten Meral Kaplan'ın avukatı Zeynep Hatemi, yaptığı söylemede şöyle dedi;

 "Erhan Kiani, müvekkile ve yakınlarına yanaşmamasına ait Aile Duruşması tarafından verilen koruma kararını sarihçe ihlal etmiştir. Erhan Kiani, Meral Kaplan Kiani'ye karşı dört yaşındaki ufak çocuğunu kullanmaktan çekinmemekte, müvekkili yasal süreçte yıldırmaya çalışmaktadır. Bu bireyin kabahat teşkil eden ve hukuk tanımaz ve cemiyetçe özümsenen etik bedellere ters eylemlerine karşı, müvekkilimiz ufak çocuğunun en iyi biçimde bakımı ve iaşesi için sürdürdüğü hukuk gayretinden aslavazgeçmeyecektir" dedi.

 Zeynep Hatemi, Meral Kaplan, annesi ve çocuğu dahil olmak üzere, öteki yakınlarının maruz kaldığı şeref kırıcı hareketler ve öteki kabahatler karşısında müvekkilinin tüm legal haklarını kullanmaya devam edeceğini belirtti.

 

 

meral kaplan Erhan Kiani zorlama hapsi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!