Mustafa Ceceli Eşi'nin Lezbiyen İlişki Görüntüsünü Nasıl Elde Etti Sorusu Gündemde

Mustafa Ceceli Eşi'nin Lezbiyen İlişki Görüntüsünü Nasıl Elde Etti Sorusu Gündemde

Mustafa Ceceli Eşi'nin Lezbiyen İlişki Görüntüsünü Nasıl Elde Etti Sorusu Gündemde
Mustafa Ceceli Eşi'nin Lezbiyen İlişki Görüntüsünü Nasıl Elde Etti Sorusu Gündemde admin

Semercioğlu, şarkıcı Mustafa Ceceli’nin eşi Sinem Gedik’in bir başka şarkıcı İntizar’la ilişkisi olduğunu yazdı.

Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu, şarkıcı Mustafa Ceceli’nin eşi Sinem Gedik’in bir başka şarkıcı İntizar’la ilişkisi olduğunu yazdı. “Çift boşandığından beri magazin kulislerinde Sinem Hanım’ın şarkıcı İntizar’la ilişkisi olduğu konuşulup duruyordu” diyen Cengiz Semercioğlu, “İntizar’la Sinem Gedik’in ilişki yaşadığı iddiasını o kadar farklı yerlerden duydum ki, bizim ekip bir ara ikiliyi kamerayla takip bile etti” ifadelerini kullandı. Sinem Gedik ve İntizar’ın videolarının da olduğunu yazan Semercioğlu, “Mustafa Ceceli oğlunun velayetini almak için açtığı dava dosyasına Sinem Gedik-İntizar ilişkisini açık şekilde kanıtlayan fotoğraflar, hatta videolar ekledi” ifadelerini kullandı.

O GÖRÜNTÜLER NASIL ÇEKİLDİ

Ceceli'ye gizli çekilmiş görüntüleri kimin gönderdiği ise bilinmiyor. Siyasi bağlantılarıyla dikkat çeken Ceceli'nin eline geçtiği iddia edilen görüntüler kafalarda soru işaretleri yarattı. bir magazin sitesi söz konusu görüntüleri yayınlarken, görüntülerin gizli kamerayla çekilmiş olması ve mekanın yatak odası olması dikkat çekti. Bu durum akıllara daha önce de yasadışı yollarla görüntü alınması faaliyetlerini getirdi.

YAPIM ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA

Sinem Gedik ve İntizar'ın ilişki yaşadıkları iddialarının ardından İntizar'ın bağlı olduğu yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı, sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. Yağcı, şirketlerinin sanatçı İntizar ile hiçbir bağının kalmadığını söyledi.

Cengiz Semercioğlu’nun yazısının ilgili bölümü şöyle:

 

“Mustafa Ceceli’nin ayrıldığı eşi Sinem Gedik’le ilgili son dönemin en büyük skandal iddialarından biri sonunda patladı.

‘Sonunda’ diyorum, çünkü çift boşandığından beri magazin kulislerinde Sinem Hanım’ın şarkıcı İntizar’la ilişkisi olduğu konuşulup duruyordu.

Hatta Ceceli’nin yakın çevresine bile ‘Herkes beni eleştiriyor ama durum kimsenin bildiği gibi değil’ cümlesini kurduğunu biliyordum.

İntizar’la Sinem Gedik’in ilişki yaşadığı iddiasını o kadar farklı yerlerden duydum ki, bizim ekip bir ara ikiliyi kamerayla takip bile etti.

Bir şey yakalayamadık ama ikilinin ilişki görüntüleri sonunda mahkeme dosyasına girdi.

Skandal da bu vesileyle patladı zaten.

Mustafa Ceceli oğlunun velayetini almak için açtığı dava dosyasına Sinem Gedik-İntizar ilişkisini açık şekilde kanıtlayan fotoğraflar, hatta videolar ekledi.

Benim izlediğim görüntülerde yok ama ikilinin çok samimi şekilde yakınlaştığı bir görüntüde Ceceli’nin oğlunun da yanlarında olduğu iddia ediliyor.

Sadece görüntüleri izlemedim, Mustafa Ceceli’nin oğlunun velayetini almak için açtığı dava dilekçesini de okudum.

Ceceli’ye bu ihbar ilk olarak tanımadığı birinden mail yoluyla gelmiş.

Ancak ünlü şarkıcı ‘Bunu oğlumun annesine yakıştıramam, olmaz böyle şey’ diyerek iddiayı görmezden gelmiş.

Ne zaman ki ikilinin görüntüleri video olarak gönderilmiş, o zaman duruma ikna olmuş Ceceli.

Bu iddialar Mustafa Ceceli’nin dava dosyasında yer aldı. Ancak ben de gözlerimle gördüm, durum iddianın ötesinde, gerçek...

Yaklaşık 1 yıldır derin magazin kulislerinde konuşulan bu konu, Ceceli’nin İstanbul Nöbetçi Aile Mahkemesi’ne velayetin değiştirilmesi için yaptığı başvuruyla dün resmen su yüzüne çıktı.

Pandora’nın kutusunun açılmasıyla önümüzdeki günlerin en çok konuşulacak magazin bombası da patlamış oldu...”

İNTİZAR’IN ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA

Mustafa Ceceli’nin ayrıldığı eşi Sinem Gedik ve şarkıcı İntizar'ın ilişki yaşadıkları iddialarının ardından İntizar'ın bağlı olduğu yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı, sosyal medyadan açıklama yaparak İntizar'la bağlarını kopardığını açıkladı.

Polat Yağcı, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Yaklaşık iki yıldır Poll Production çatısı altında sanatsal faaliyetlerini sürdüren İntizar'ın medya vasıtasıyla kamuoyuna yansıyan haberlerini üzüntü ve şaşkınlıkla okuduk. Kendisinin bugün itibariyle şirketimizle hiçbir bağı kalmamıştır. Saygılarımızla..."

mustafa ceceli sinem gedik intizar intizar lezbiye ilişki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!