bahis siteleri

Öğretmen ve Öğrencilerden Örnek Davranış

Kütahya'nın pazarlar ilçesinde öğrenciler kapı kapı gezerek fidan dağıttı.

Öğretmen ve Öğrencilerden Örnek Davranış
Öğretmen ve Öğrencilerden Örnek Davranış admin

Sofular İlk ve Orta Mektebi hocaları ve talebeleri, ‘Her Gönülde Bir Yerimiz, Her Konutta Bir Fidanımız Olsun' projesi kapsamında kapı kapı dolaşarak köy milletine hem fidan dağıttı hem de Miraç Kandili'ni kutladı. Proje millet tarafından büyük alaka gördü. 

Pazarlar İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Kemal Sevgi yaptığı konuşmada, "Böylesine ehemmiyetli bir günü Sofular İlk ve Orta Mektebi bu biçimde farkındalık oluşturarak kutlamaları beni duygulandırdı. Mektebimizin bu cins aktifliklerde üstlendiği rolü taktir ediyorum. Yeşil yaşam demektir. Yeşilin olamamış olduğu bir dünyada yaşamak olası değildir. Yeşil ile beraber yaşam devam etmektedir ve yeşil oldukça bu yaşam devam edecektir. Çocuklar hepiniz bir ağaçsınız. Hepiniz bir fidansınız bu faalliği düşünüp uygulamaya koyduğunuz için size çok teşekkür ederim. Bugün bildiğiniz gibi Miraç Kandili Peygamber Efendimiz ve Allah'ın görüştüğü bu mübarek günde bu faalliği tertip etmiş olmanızın anlamı büyük. Size tekerrürden çok teşekkür ederim. Ayrıca fidanlarının tedarik edilmesi mevzusunda köy muhtarımıza da teşekkürlerimi sunarım” dedi.
Köy esnafı Sabit Karaköse ise, "Mektebimizin bu anlamlı günde bu derece dalgın bir tavır gösterip fidanları toprakla buluşturma gayreti bizleri çok mutlu etti bu faalliğin tertip edilmesinde katkısı olan herkese çok teşekkür ederiz" dedi.  

Mustafa Bektaş

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!