bahis siteleri

Oyuncu Deniz Çakır’ın hakim karşısına çıkacağı tarih belli oldu

Ünlü oyuncu deniz çakır'ın beşiktaş'taki bir kafede başörtülü kadın müşterilere hakaret ettiği iddiasıyla, hakkında açılan davada hakim karşısına çıkacağı tarih.

Oyuncu Deniz Çakır’ın hakim karşısına çıkacağı tarih belli oldu
Oyuncu Deniz Çakır’ın hakim karşısına çıkacağı tarih belli oldu admin

Ünlü oyuncu Deniz Çakır hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca "ulusu kin ve husumete tahrik veya aşağılama" kabahatinden 6 aydan 1 seneye kadar mapus istemiyle hazırlanan iddia belgesi duruşmaca kabul edildi. İddia Belgesinin kabulüne karar veren İstanbul 58. Asliye Ceza Duruşması, ilk mahkemenin 8 Ekim'de görülmesini kararlaştırdı. Duruşma ayrıca ilk mahkeme için maznun Deniz Çakır ile müştekiler Ayşegül Yeşil, Emine Feyza Mazı, Vecibe Karadeniz ve Zeynep Yılmaz'a mahkeme gününün bildirildiği davetiye çıkarılmasına hükmetti. 

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, Beşiktaş'taki bir kafede başörtülü bayanlara hakaretlerde bulunduğu iddiasıyla kabahat bülteninde bulunmuştu. Hadiseye ait İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında Çakır hakkında "üye olduğu dinin emir ve yasaklarına uygun davranmasından dolayı hakaret" kabahati kapsamında kaldığı bahanesiyle "özel yaşamın saklılığını ihlal" ve "ulusu kin ve husumete alenen tahrik veya aşağılama" kabahatlerinden takipsizlik kararı verilmişti. Takipsizlik kararına yapılan itirazın ardından başsavcılıkça derinleştirilen soruşturma kapsamında Çakır hakkında, "ulusu kin ve husumete tahrik veya aşağılama" kabahatinden 6 aydan 1 seneye kadar mapus istemiyle iddia belgesi hazırlanmıştı.  

Melike İnal

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!