bahis siteleri

Pizzaya Tükürdü 18 Yıl Hapisle Yargılanıyor

Pizzaya tüküren kuryenin başı fena halde belada...

Pizzaya Tükürdü 18 Yıl Hapisle Yargılanıyor
Pizzaya Tükürdü 18 Yıl Hapisle Yargılanıyor admin

PİZZAYA TÜKÜRDÜ HAYATI DEĞİŞTİ

Olay, 24 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşti. Bir pizza şirketine bağlı çalışan moto kurye Burka S. Eskişehir'de bir eve teslimat yaparken, pizza içine tükürdü. Burak S. bunu telefonuna da çekti. Daha sonra 5. katta sipariş veren müşteri Hüseyin Alyüz'e teslim etti. Hüseyin Alyüz'ün yeğeni Ç.E. olayı güvenlik kamerasından görüp Hüseyin Alyüz'e bildirdi. Hüseyin Alyüz hemen pizza şirketini ve kurye hakkında dava açtı.

 

İNTİKAMINI ALMAK İÇİN YAPTIM

Kurye Burak S.'nin, Hüseyin Alyüz sipariş verirken, telefona çıkan bayan çalışma arkadaşıyla tartıştığını ve bu yüzden tükürerek intikamını aldığını söyledi. Bu yüzden görüntüleri telefona çekip, çalışma arkadaşına 'Senin intikamını aldım" notu ile gönderdiği belirtildi.

 

18 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Eskişehir 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde, pizzaya tükürdüğü öne sürülen Burak S. hakkında, 'tüketilecek her çeşit besin veya şeylere zehir katarak veya başka suretlerle bunları bozarak kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye düşürmekten 2 yıldan 15 yıla kadar; “mala zarar vermek” suçundan ise, 4 aydan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Davanın ilk duruşması önümüzdeki günlerde görülecek. Burak S. tutuksuz yargılanacak.

pizzaya tüküren kurye pizzaya tükürdü ağır cezada yargılanıyor pizzaya tükürdü kaç yıl ceza alacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!