bahis siteleri

Şebnem Bozoklu, Enis Arıkan, Ozan Doğulu ve Itır Esen koşamayanlar için koştu

Omurilik felcinin tedavisi için yapılan araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık oluşturmak için dünya genelinde altı kıtada eş zamanlı olarak.

Şebnem Bozoklu, Enis Arıkan, Ozan Doğulu ve Itır Esen koşamayanlar için koştu
Şebnem Bozoklu, Enis Arıkan, Ozan Doğulu ve Itır Esen koşamayanlar için koştu admin

Tüm dünyada omurilik felcinin rehabilitasyonuna müteveccih araştırmalara fon sağlamak emeliyle tertip edilen Wings for Life World Run, Türkiye'de İzmir Megakent Belediyesi'nin himayesinde, İzmir'de reelleşti. 12 ülkede aynı anda başlayan koşuda; prodüktör Ozan Doğulu, şöhretli oyuncular Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu, Çukur dizisi ile seyircilerin kalbini kazanan Boncuk Yılmaz, İlayda Alişan ve Ece Yaşar koştu. Model Itır Esen de yarışın hareketli bitiş çizgisi olan Tutma Aracı'nda Red Bull sporcusu ve Türkiye Ralli Şampiyonu Yağız Avcı'nın yanında takviyeci kaptan olarak misyon alırken, oyuncu Yağmur Nam de ikinci Tutma Aracı'nda bir öbür Red Bull sporcusu Cem Bölükbaşı'nın takviyeci kaptanıydı. 

Koşudan evvel söylemede bulunan oyuncu Şebnem Bozoklu, “Dünyada binlerce insana umut olan bir organizasyonda yer almak bana yüceltiyor. Omurilik felcine çözüm arayan araştırmalar, bir bireyin takviyesiz adım atmasını sağladı. Umarım daha aşırısı da olacaktır" ifadesini kullandı. 

Oyuncu Enis Arıkan, “Burada şahane bir atmosfer var. Binlerce birey tek bir emel için tüm enerjisi ile İzmir'deydi. Wings for Life World Run'da yer aldığım için çok mutluyum” dedi.

Model Itır Esen, “Wings For Life World Run gibi tüm dünyayı tek bir iyilik dingilinde buluşturan bir organizasyonda yer almak şahane bir duygu. Yağız Avcı ile beraber yarışın hareketli bitiş çizgisi tutma vasıtasında olmak ise eşsiz bir tecrübe. Milyonlarca omurilik felçlisine umut olabilecek bir organizasyonun parçası olduğum için çok onurluyum” diye konuştu.

Laf dizisinde ‘Su' kişiliğiyle tanınan Yağmur Nam, “Wings for Life World Run'ın çok ehemmiyetli bir maksadı var. Ben de bu tecrübeyi İzmir'de yaşadığım için kendimi çok bahtlı seziyorum. Umarım sonunda omurilik felcine son çözüm bulunacak” dedi. Çukur dizisinin hoş oyuncuları Boncuk Yılmaz, İlayda Alişan ve Ece Yaşar da “Burada koşmaktan çok mutluyuz” diye konuştu.  

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!