bahis siteleri

Serpil Doğulu Beren Saat'i takipten çıkardı!

Takvim Gazetesi'nin haberine göre güzel oyuncu Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu, 2014 yılında hayatlarını birleştirdi... Ancak beş yıllık evlilik, geçtiğimiz haftalarda patlak verdi. Başarılı oyuncu Beren Saat, evlilik fotoğrafları

Serpil Doğulu Beren Saat'i takipten çıkardı!
Serpil Doğulu Beren Saat'i takipten çıkardı! admin
Takvim Gazetesi'nin haberine göre hoş oyuncu Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu, 2014 senesinde yaşamlarını birleştirdi... Ancak beş senelik konutluluk, geçtiğimiz haftalarda patlak verdi. Zaferli oyuncu Beren Saat, konutluluk resimlerini sosyal medya hesabından sildi. Bu gidişat "İkili yakında boşanacak" biçimindeki haberleri de birliktesi getirdi.

Geçtiğimiz günlerde ise Beren Saat ile kaynanası Serpil Doğulu'nun bir markette karşılaştıkları ve onlarca alıcının içinde birbirlerine girdikleri söylendi. Bu hadise belleklerdeki tazeliğine gözetirken, yeni bir kriz daha patlak verdi.

Ünlü popçu Kenan Doğulu'nun annesi bu defa da gelini Beren Saat'i, sosyal medyada takibe son verdi!

Yaşanan son büyüme, ikilinin boşanacakları iddasını daha da kuvvetlendirdi. Öte yandan Beren Saat'in sosyal medyada kaynanasını hiç takip etmediği bilindi. Ayrıca yeniden Saat'in aile karelerinde kaynanasıyla yan yana gelmemesi ve hiç resim vermemesi de dikkat çekiciydi.
beren saat evlilik iddia boşanma kenan doğulu serpil doğulu son haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!