bahis siteleri

Silahlı, bıçaklı kavganın şüphelisi: 'Yanlışlıkla vuruldular'

Sivas'ta dün meydana gelen ve 5 kişinin yaralandığı bıçaklı, silahlı kavgada bir kişiyi boynundan bıçaklayan şüpheli adliyeye sevk edildi. emniyetteki.

Silahlı, bıçaklı kavganın şüphelisi: 'Yanlışlıkla vuruldular'
Silahlı, bıçaklı kavganın şüphelisi: 'Yanlışlıkla vuruldular' admin

Vaka dün Sivas'ın en yoğun sokağı olan Atatürk Caddesi'nde alana geldi. Aralarında husumet bulunan F.E. 49 ile Ö.K. 35 arasında müzakere çıktı. Çıkan müzakere neticeyi F.E. yanında bulunan silahla Ö.K.'nın üzerine ateş açtı. Ö.K. ise yanında bulunan bıçakla F.K.'yı boynundan bıçakladı. Kavgayı gören ve sokak üzerinde bulunan polis memurları ve bir uzman çavuş vakaya müdahale etti. Açılan ateş neticeyi seken mermilerle sokak üzerinde kaldırımda yürüyen S. Y. 22, M. E.49 ve Ş.K. 69 bacaklarından yaralandı. Vakada yaralananlar 112 sıhhat takımlarının ilk müdahalesinin ardından Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Sağlık Kurumu ile Numune Sağlık Kurumu'ne kaldırıldı. 

Kavga sonrası F.E.'yi boynundan bıçaklayarak ağır yaralayan Ö.K. sağlık kurumundaki rehabilitasyonunun ardından Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ofis Amirliği takımlarınca nezaretine alındı. Kişi emniyetteki ifadesinden münazarada yaralananları yanlışlıkla vurduğunu müzakerenin F.E. ile aralarında olduğunu söyledi. Emniyetteki operasyonları bitirilen Ö.K. adliyeye sevk edildi. Vakada ağır yaralanan F.E.'nin operasyonunun zaferli geçtiği ve sıhhat gidişatının ise iyi olduğu bilindi. 

Veysel Korkmaz
 

haber haberler gündem Atatürk Caddesi sivas bıçaklı kahva
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!