bahis siteleri

Şimdi ne olacak? CHP'den 'yeni dönem' mesajı!

Türkiye - CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Kaftancıoğlu, “Biz aslında farkı biraz daha fazla be

Şimdi ne olacak? CHP'den 'yeni dönem' mesajı!
Şimdi ne olacak? CHP'den 'yeni dönem' mesajı! admin
CHP İstanbul Şehir Başkanı Canan Kaftancıoğlu, mahallî tercihe ait olarak Birgün'den Uğur Koç'a konuştu. Teşkilatının beş buçuk aydır sandık ve tercih güvenliği için hazırlandığını kaydolan CHP İstanbul Şehir Başkanı, o surattan sandıklar açıldığında çok rahat olduklarını söyledi. "Biz reelinde farkı azıcık daha fazla bekliyorduk" diyen Kaftancıoğlu, "Anadolu Ajansının ve AKP'nin yaptığı manipülasyonlara karşı Ekrem Bey'le beraber çok iyi bir süreç yürüterek sorunun üstesinden gelmeye muvaffak olduk. Bizim için süreç hala devam ediyor, bitmiş değil. Tam itirazlar vs. yapıldıktan sonra, süreç nihayete erecek ve İstanbul yeni başkanıyla hakikat mantıkta buluşacaktır" ifadelerini kullandı.
Kaftancıoğlu şunları kaydoldu:

CHP'DEN 'YENİ YARIYIL' İLETİYİ

"İstanbul'u filhakika yeni bir başlangıç bekliyor. Bu yeni başlangıç da herkesin, her kesimin mahallî idareden denk hizmet alacağı, belediye kaynaklarının doğru kullanılacağı, belediyede üretilen rantın İstanbul ulusuyla denk paylaşılacağı ve öncelikli yatırımların doğru şekilde yapılacağı bir yarıyıl olacak.

KANAL İSTANBUL AÇIKLAMASI

Mesela trafik problemi varken kanal İstanbul'un projeye alınmayacağı, birilerine sırf para kazandırmak için İstanbul milletinin aleyhine olan işlerin ihale kılıfı altında verilmeyeceği bir yarıyıl başlıyor. Artık insanların birbiriyle paylaşarak, kaynaşarak yaşayacağı bir yarıyıl başlıyor. İstanbul bundan sonra bir sulh şehri olacak."
haber haberler son dakika haberleri Türkiye haberleri Türkiye chp chp istanbul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!