bahis siteleri

Survivor 2019'da dün kim elendi? Dominik'ten dün akşam kim ayrıldı?

Survivor 2019'un 26 Mart tarihli bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Eleme heyecanı öncesinde kahvaltı ödülü ile karşı karşıya gelen yarışmacılar parkurda ter döktü. Kahvaltı ödülünü Türk takımından Hikmet kazandı. Yarışmacı ödülün ardından motive oldu. Peki, Survivor 2019'da dün kim elendi? Dominik'ten dün akşam kim...

Survivor 2019'da dün kim elendi? Dominik'ten dün akşam kim ayrıldı?
Survivor 2019'da dün kim elendi? Dominik'ten dün akşam kim ayrıldı? admin

Coşkuyla takip edilen müsabaka programı Survivor 2019'un dün akşam yayınlanan kısmında simge mükâfatı rekabeti yaşandı. Survivor 2019'un 26 Mart'ta izleyiciyle buluşan 34. kısmında müsabakacılar simge ve kahvaltı mükâfatı için kıyasıya yarıştı. Peki Survivor'da simge ve kahvaltı mükâfatını kimler kazandı? Peki, Survivor'du dün akşam kim elenerek adadaki hayallerine veda etti? İşte, o ayrıntılar ve Afroditi'den dürüst açıklamalar

SİMGE MÜKÂFATINI KAZANAN İSİMLER

Survivor Türkiye Yunanistan’da dün üzüntüye coşkuyu da yaşandı. Simge oyununun kazananı ise merak edilen mevzular arasında. Bu hafta erkeklerde simgenin sahibi Yusuf oldu. Bayanlarda ise simge oyununun sahibi Büşra oldu.

KAHVALTI MÜKÂFATINI KİM KAZANDI?

Adada yaşanan kıyasıya gayret 34. kısımla devam etti. Kahvaltı mükâfatı için yarışan müsabakacılar parkurda ter döktü. Kahvaltı mükâfatını Türk ekibinden Hikmet kazandı. Müsabakacı mükâfatın ardından motive oldu.

ADADAN KİM ELENDİ?

class='cf'>

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan'da mükâfat oyunlarının ardından dün akşam üzüntüye coşkuyu yaşandı. Dokunulmazlık mükâfatını Türk ekibinin kazanmasıyla beraber Yunan ekibinden bir ad adaya veda etti. Üzüntüye potasında Spyros, Tony, Patrick'in adları öne çıktı. Elenen ad ise Patrick oldu.

AFRODİTİ: ADADA HOŞLANDIĞIM BİRİSİ VAR

Yunan ekibi müsabakacısı Afroditi, 26 Mart Salı akşamı yayınlanan kısımda yaptığı söylemede, Türk ekibinden sevdiği bir şahıs olduğunu itiraf etti. 

survivor survivor kim elendi icerikhaber SeoHaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!