bahis siteleri

Taksim’de engelliler yine mağdur, üçüncü kez çaldılar

İstanbul'un beyoğlu ilçesinde taksim meydanı'na engelli bireylerin akülü sandalyelerini şarj etmeleri için konulan şarj istasyonunun kablo uçlarında bulunan.

Taksim’de engelliler yine mağdur, üçüncü kez çaldılar
Taksim’de engelliler yine mağdur, üçüncü kez çaldılar admin

İstanbul Beyoğlu Taksim Meydanı'nda bulunan ve manili fertlerin akümülatörlü sandalyelerini şarj etmeleri için konulan şarj istasyonunun kablo uçlarında bulunan soketler, üçüncü kere çalındı. Akümülatörlü sandalye taşıtlarını şarj etmek için gelen manili yurttaşlar, sandalyelerini şarj edemeden geri gitti. Mağdur olan yurttaşlar karşılaşılan vaziyete tepki göstererek, istasyona kamera takılmasını istedi.

İstiklal Sokağı girişi Nostaljik Tramvay durağına yapılan 'Akümülatörlü Sandalye Şarj İstasyonu'nun kablo uçlarında bulunan soketler, üçüncü kere hırsızların amacı oldu. İstasyona gelen ve sandalyesini şarj etmeden geri giden Mehmet Söğütçü, "Görüyorsunuz kabloların ucu yoktur. Şarj edemiyoruz şu anda. Sandalyemin şarjı bitmek üzeredir. Bunları niye yapıyorlar öğrenemiyorum ama herhalde bizim gibi insanlar hor görüyorlar. Diyecek bir kelime bulamıyorum. Takviyeci olmak istemiyorlar mı acaba? Otomobilimin şarjı yoktu, şarja takacağım, takamıyorum” dedi.

İstasyonun etrafına kamera takılmasını istediklerini dile getiren Söğütçü, "Yetkililer buraya bir kamera koymaları gerekli. Yapan şahıs tutulur, kamera ile iş biter. Her sağlam bir fert, bizim gibi bir manili adayıdır. Lütfen bu işlerden bırakalım” diye konuştu.

Sümer Avcı 

istanbul beyoğlu taksim engelli akümülatör hırsızlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!