bahis siteleri

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop halı saha maçı yaptı

Tbmm başkanı seçilmesinin ardından yurt içi ve yurt dışı programlarına katılan prof. dr. mustafa şentop yoğun çalışma temposundan bir nebze olsun uzaklaşma.

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop halı saha maçı yaptı
TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop halı saha maçı yaptı admin

Yurt dışı programlarından çoğala kalan zamanlarda bölge programlarının büyük çoğunluğunu memleketi Tekirdağ'a ayıran Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı yeniden memleketi Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde şehir bürokratları ile Çorlu Gazeteciler Derneği abonesi gazetecilerin karşı karşıya geldiği futbol maçında ter döktü. 

Karşılaşmada Çorlu Gazeteciler Derneği abonesi gazeteciler, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, AK Parti MKYK Abonesi ve Tekirdağ Milletvekili Mustafa Esinti, geçmiş yarıyıl Tekirdağ milletvekili Metin Akgün, Namık Kemal Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, AK Parti Tekirdağ Şehir Başkanı Mülahim Kuru, Edirne Şehir Sağlık Müdürü Dr. Cengiz Kalkan, Tekirdağ Şehir Sağlık Müdür Destekçisi Zafer Soykırlı'dan oluşan ekiple karşılaştı. 

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop'un sanki yıldızlaştığı ve 4 gol kaydolduğu karşılaşmayı bürokratlardan oluşan ekip 11 - 5 gibi değişik bir skorla kazandı. 

Maçın ardından kısa bir söyleme yapan ve Tekirdağ ve bölge gezilerimizde bizleri yalnız vazgeçmeyen basın üyeleri ile bu defa rakip olduk diyen Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, “Çorlu'daki maçta milletvekili ve bürokratlardan oluşan ekibimizle Çorlu Gazeteciler Derneği azalarına karşı oynadık. Bu sevinçli karşılaşma için tam dostlarıma teşekkür ediyorum” dedi.  

Serdar Şahin

haber haberler gündem dünya güncel haberler son dakika haberleri futbol haberleri spor haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!