bahis siteleri

Ünlü Şarkıcının Eski Sevgilisine Hapis Şoku

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre şarkıcı Tuğba Yurt, üç yıl ilişki yaşadığı, aynı zamanda menajerliğini de yapan Okan Genç'ten Ocak ayında ayrıldı. Ayrılığı hazmedemeyen Genç, ünlü şarkıcının vereceği bir ko

Ünlü Şarkıcının Eski Sevgilisine Hapis Şoku
Ünlü Şarkıcının Eski Sevgilisine Hapis Şoku admin
Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre şarkıcı Tuğba Yurt, üç sene ilişki yaşadığı, aynı zamanda menajerliğini de yapan Okan Genç'deri Ocak ayında dağıldı. Ayrılığı sindiremeyen Genç, şöhretli şarkıcının vereceği bir konser sebebiyle İstanbul dışında olduğunu bildi. Tuğba Yurt'un kaldığı oteli arayarak genç bayanı taciz etmeye başlayan daha önceki sevgili, bıçak fotoğrafı yollayarak "Kapının önünde, olmadı havaalanında, olmadı uçakta, olmadı sahnede seni geberteceğim" diyerek vefat tehdidinde bulundu.

Şöhretli şarkıcı, gelen bu iletinin ardından konserini 10 şahsiyet koruma takımıyla bitirmek zorunda kaldı. Ardından kendisine atılan iletiler sebebiyle savcılığa şikayette bulunan Yurt, İstanbul Aile Mahkemesi'ne de müracaat eterek Genç'in kendisine yanaşmamasını istedi. Bunun üzerine duruşma, Genç için altı ay Yurt'a yanaşmama kararı verdi.

BİRDEN FAZLA HAKARET KABAHATİ

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davada; Okan Genç, şöhretli şarkıcıya müteveccih hakaret kabahatini birden fazla işlemesi sebebiyle 4 ay, 'Vefatla tehdit' kabahatinden ise 6 ay 7 gün mapusa mahkum edildi.

PARA CEZASINA ÇEVRİLDİ

Tuğba Yurt'un daha önceki sevgilisi Okan Genç'in 10 ay 7 günlük mapus cezası, adli para cezasına dönüştürüldü. Genç'in 6 bin 240 TL ödemesine hükmedildi.
dava tehdit eski sevgili tuğba yurt okan genç son haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!