bahis siteleri

Yaz sezonu için Dengeli ve sağlıklı beslenerek kilo verin

Akşam Gazetesi'nden Nil Şahin Gürhan'ın yazısı... Yaşam enerjimizin temel yakıtını sağlıklı yiyeceklerden almak; fazla kilolarımızdan kolay ve rahat kurtulmamızı sağlar. Yeterli, dengeli ve sağlıklı beslenen ve bunu yaşam boyu bir a

Yaz sezonu için Dengeli ve sağlıklı beslenerek kilo verin
Yaz sezonu için Dengeli ve sağlıklı beslenerek kilo verin admin
Akşam Gazetesi'nden Nil Şahin Gürhan'ın yazısı...

Yaşam enerjimizin temel yakıtını sağlıklı yiyeceklerden almak; fazla kilolarımızdan kolay ve rahat kurtulmamızı sağlar. Yeterli, dengeli ve sağlıklı beslenen ve bunu yaşam boyu bir alışkanlık haline getirebilen kişilerin yağ oranı kolay kolay yükselmez.

BAĞIŞIKLIĞINIZ GÜÇLENİR

Beslenme ve diyet programımız; yeterli, dengeli, ve sağlıklı yiyeceklerden oluşmalı. Çünkü; yetişkinlerde ve çocuklarda vücudun doğal çalışmasına destek sağlar. Özellikle çocuklarda bir uzman tarafından kişinin temel ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir beslenme programı büyüme ve gelişmesine büyük destek sağlar. Yeterli vitamin, mineral, antioksidan, enzim içeren sağlıklı besinler bağışıklık sistemini güçlendirir. Kolay hastalanmayız. Hasta olduğumuzda ise, hafif seyretmesine ve tedavinin kısa sürmesine katkıda bulunur. Fiziksel gücümüzün ve verimliliğimizin yükselmesini sağlar. Zihinsel performansımızı  arttırdığı gibi, günlük aktivitelerimizde ki algıyı yükseltir.

CİLDİNİZ PARLAR

Problemleri kolay çözmemize yardımcı olur. Unutma problemleri yaşamayız. Verdiğimiz fazla kiloları kolayca almayız. Sağlıklı ve daha güzel görünmemizi sağlar. Pürüzsüz parlak cilt, canlı ve gür saçlar, düz  karın, enerjik bakışlar, pozitif algıyla hayatımızı renklendirmemizi kolaylaştırır.

ŞOK DİYETTEN VAZGEÇİN

Hayatımıza sayısız olumlu etkiler yapan yeterli, dengeli ve sağlıklı beslenmeyi öğrenmeliyiz. Ve şok diyet uygulamalarından vazgeçmeliyiz. Her insanın kendisinde olmasını istediği olumlu güzelliklere kavuşabilmenin temelinde sağlıklı besinler var.

ETKİLER:

Sağlıklı bir gelişim, yenilenme ve sağlıklı büyümemizi sağlar. Sağlığın korunması ve hastalıkların önlenmesinde çok büyük etkisi vardır. Rahat bir yaşlılık dönemi geçirmemizi sağlar. Uzun, sağlıklı bir hayatın her adımında sağlıklı beslenme vardır. Bilimsel çevrelerce yapılan sayısız deney, gözlem, inceleme, sağlık taramaları sonucunda; yeterli, dengeli ve sağlıklı beslenmenin kazandırdıkları;

Sağlıklı ve gelişmiş bir vücut, kaliteli bir yaşam, sağlıklı gebelik ve emzirme dönemi yaşamamız, uzun bir ömür, büyüme döneminde zeka gelişimi, dirençli ve güçlü bir bağışıklık sistemi.

Nil Şahin GÜRHAN / Akşam Gazetesi
beslenme sihhat sağlık diyet tavsiye son haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!