bahis siteleri

Yemekteyiz yarışmacısı Mehmet Sur kimdir?

İlk olarak Yemekteyiz ardından MasterChef Türkiye ile tanınan Mehmet Sur’un hayatı merak konusu oldu. Mehmet Sur, binlerce kişi arasından MasterChef Türkiye’ye katılmaya hak kazanmış, uzun bir süre yarışmada kalmayı başarmıştı. İşte, Mehmet Sur’un hayatına ilişkin bilgiler

Yemekteyiz yarışmacısı Mehmet Sur kimdir?
Yemekteyiz yarışmacısı Mehmet Sur kimdir? admin

Evli ve üç çocuk babası olan Mehmet Sur, 39 yaşında. Küçük yaşlardan itibaren mutfak hayatı ile iç içe olan yarışmacı, özellikle İstanbul’da yer alan hotel ve restoranlarda komilik yaparak mesleğe başladı. Et konularında uzman olan yarışmacı ilerleyen zamanlarda mutfak şefliğine kadar kariyerini tamamladı.

Mehmet Sur'un İstanbul Fatih'te büyük bir ocakbaşı restoranı bulunuyor. Yine İstanbul'da bir sakatat dükkanına da sahip olan Mehmet Sur, MasterChef'e katıldıktan sonra iş hayatında atılım yaptı. Yarışmayla tanınmanın getirisini kâra dönüştüren Mehmut Sur, Adapazarı'nda yeni bir ocakbaşı restoran daha açtı. sosyal medya hesabında sık sık ailesiyle ilgili paylaşımlarda da bulunan Mehmet Sur, MasterChef yarışmasından hemen önce TV8'in bir diğer yemek yarışması Yemekteyiz'e katılmış, masada yumrukla soğan kırması uzun süre konuşulmuştu.

Yemekteyiz yarışmacısı Mehmet Sur mehmet sur SeoHaber icerikhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray liderliği aldı
Galatasaray liderliği aldı
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!
4 yıllık aşk bitti... Ayrıldılar!